VIP Sport

3. ledna 2018 • 05:00

Láska Rumuna z Anderlechtu, který už se vidí na Letné: Ňadra pro Spartu!

Autor:

Co obnáší angažování Rumuna Nicolae Stancia (24) ve Spartě? Arcidrahou finanční raketu a také nástup záložníkovy lásky do Prahy. Jeho příchodem by se na Letné vyzbrojili ze všech stran!„Nabídku ze Sparty mám a rád bych ji využil,“ nechal se slyšet Stanciu. Letenští by za něj podle všeho museli zaplatit Anderlechtu Brusel 140 milionů korun za přestup, nebo 13 milionů za půlroční hostování. V obou případech by se k Vltavě stěhoval i se svojí milou, protože spolu žijí už tři roky.

Brunetka Andreea Beldean sice není žádná silikonem nabušená sexbomba, ale tuze ráda svá ňadra vystavuje. „Šel bych kvůli tobě do pekla, abys ty mohla jít do nebe,“ dvoří se Nicolae dívce svého srdce na sociální síti.

Stanciu se svojí láskou Andreeou.
Stanciu se svojí láskou Andreeou.

Když už jsme u toho pekla, Nicolae jde do něj i kvůli Spartě. Podle belgických serverů totiž bojkotuje soustředění Andrelechtu ve Španělsku (5. – 12. ledna), aby si vytrucoval odchod na Letnou.

Bruselský klub si ho pořídil v srpnu 2016 ze Steauy Bukurešť za 250 milionů korun a Stanciu odehrál v aktuální sezoně jen 527 minut v 15 zápasech s bilancí jedna branka a dvě gólové asistence.

Sparta - Steaua: Stanciu se skácel po kontaktu s Frýdkem, pak z přímáku krásně vyrovnal
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze