VIP Sport

4. ledna 2018 • 20:04

Tenisové hvězdy Thiem a Mladenovic: Proč rok tajili, že jsou milenci?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ano, milujeme se! A rok jsme to před celým světem dokázali utajit! Tenis má nový hvězdný pár. Rakouský hezounek Dominic Thiem (24), pátý hráč světa, sbalil sexy Francouzku Kristinu Mladenovic (24), světovou jedenáctku.„Je na čase být upřímní a náš vztah veřejně přiznat,“ prozradila »Kiki«. Skvěle si prý rozumějí. „Bohužel ten bláznivý tenisový život nám moc společných chvil nenabízí,“ povzdychla si.

Občas spolu i trénují, ovšem pinkají jen z místa. „Jinak nemám absolutně šanci. Ale baví mě, jak Dominic zuří, když zkazí výměnu,“ smála se Francouzka.

Je to láska jako trám!
Je to láska jako trám!

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze