VIP Sport

21. ledna 2018 • 13:30

Šampion F1 Hamilton má záchodovou úchylku a je skrblík, tvrdí jeho exmilenka

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Kdo by to byl do něj řekl. Čtyřnásobný mistr světa formule 1 Lewis Hamilton si potrpí na sterilně čistý záchod a nikdo jiný ho nesmí používat. To však není vše, co na závodníka prozradila jeho bývalá přítelkyně Veronica Valleová.Na tenhle románek jen tak nezapomene. Modelku Veronicu Valleovou sbalil sympatický pilot formule 1 Lewis Hamilton. Jak se později ukázalo, tak zas moc sympatický není. „Dokáže se vytočit během vteřiny a rozhodí ho cokoliv,“ prozradila Valleová bulvárnímu britskému deníku The Sun.

Závodník stáje Mercedes prý neustále komanduje lidi kolem sebe a dokáže být i hodně krutý. „Mohl se zbláznit, když pilot jeho soukromého tryskáče použil na palubě záchod. Křičel a chtěl ho vyhodit. Chtěl, aby všichni věděli, že nemohou používat jeho toaletu,“ řekla modelka, která udělala podobnou „záchodovou“ chybu.

Valleová lituje vztahu s pilotem F1
Valleová lituje vztahu s pilotem F1

„V jeho domě v Monaku jsem použila toaletu vedle kuchyně. Viděl mě z WC vycházet a strašně ho to rozrušilo. Křičel na mě, že jsem měla použít záchod v hotelu,“ šokovala Valleová a přidala příhodu z jiného ranku. Hamilton patří mezi nejlépe vydělávající sportovce planety. Přesto je hodně spořivý.

„Letěla sem za ním a ztratil se mi kufr s oblečením. Nechtěl mi koupit nové, tak jsem čtyři dny chodila ve stejném oblečení i spodním prádle,“ řekla nešťastnice. Nejvíc ji ale zklamalo, když se dozvěděla, že to s ní Hamilton nemyslí vážně a jen ji využívá pro sexuální radovánky.

„Někdy dokonce říkal přátelům, že mě vozí s sebou, aby si užil trojku společně s další dívkou. Nikdy bych to neudělala. Nebyl to tak sladký chlapec, jak se mi původně zdál,“ povzdechla si Veronica Valleová.

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze