VIP Sport

21. ledna 2018 • 13:30

Šampion F1 Hamilton má záchodovou úchylku a je skrblík, tvrdí jeho exmilenka

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Kdo by to byl do něj řekl. Čtyřnásobný mistr světa formule 1 Lewis Hamilton si potrpí na sterilně čistý záchod a nikdo jiný ho nesmí používat. To však není vše, co na závodníka prozradila jeho bývalá přítelkyně Veronica Valleová.Na tenhle románek jen tak nezapomene. Modelku Veronicu Valleovou sbalil sympatický pilot formule 1 Lewis Hamilton. Jak se později ukázalo, tak zas moc sympatický není. „Dokáže se vytočit během vteřiny a rozhodí ho cokoliv,“ prozradila Valleová bulvárnímu britskému deníku The Sun.

Závodník stáje Mercedes prý neustále komanduje lidi kolem sebe a dokáže být i hodně krutý. „Mohl se zbláznit, když pilot jeho soukromého tryskáče použil na palubě záchod. Křičel a chtěl ho vyhodit. Chtěl, aby všichni věděli, že nemohou používat jeho toaletu,“ řekla modelka, která udělala podobnou „záchodovou“ chybu.

Valleová lituje vztahu s pilotem F1
Valleová lituje vztahu s pilotem F1

„V jeho domě v Monaku jsem použila toaletu vedle kuchyně. Viděl mě z WC vycházet a strašně ho to rozrušilo. Křičel na mě, že jsem měla použít záchod v hotelu,“ šokovala Valleová a přidala příhodu z jiného ranku. Hamilton patří mezi nejlépe vydělávající sportovce planety. Přesto je hodně spořivý.

„Letěla sem za ním a ztratil se mi kufr s oblečením. Nechtěl mi koupit nové, tak jsem čtyři dny chodila ve stejném oblečení i spodním prádle,“ řekla nešťastnice. Nejvíc ji ale zklamalo, když se dozvěděla, že to s ní Hamilton nemyslí vážně a jen ji využívá pro sexuální radovánky.

„Někdy dokonce říkal přátelům, že mě vozí s sebou, aby si užil trojku společně s další dívkou. Nikdy bych to neudělala. Nebyl to tak sladký chlapec, jak se mi původně zdál,“ povzdechla si Veronica Valleová.

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze