VIP Sport

12. února 2018 • 14:25

Sexy kraso v Koreji: Něžné hrátky, nekonečné roznožky i vykukující bradavky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Hltají ho především ženy, ale mužské oko rozhodně olympijským krasobruslením nepohrdne! Proč taky, když jde o to nejhezčí, co vůbec můžeme pod pěti kruhy v Koreji vidět. Připravili jsme pro vás něžné hrátky, nekonečné roznožky i vykujující bradavky v obraze...Hned první soutěžní olympijský den vyjeli na led krasobruslaři při krátkém programu. Svoji nacvičenou choreografii předvedli muži a také sportovní dvojice. V pátek ani v sobotu o medaile nešlo, o ty se poprvé bojovalo dnes v noci.

Pozorní čtenáři si všimnou...
Pozorní čtenáři si všimnou...

Ovšem... Přiznejme si, pozorujícím divákům o zlatý kov pověšený na krku zase tolik nejde. Spíš jde o to, co fanoušci tohoto něžného sportu viděli za výkony! Létalo se vzduchem, nouze nebyla o něžné dotyky a v programu nechyběly ani nekonečné roznožky. Sem tam vykouklo i něco navíc!

Pojďme se tedy podívat, o co jsme po nocích, kdy se dění na krasobruslařském ledě v Koreji odehrává, přišli. Stojí to za to!

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze