VIP Sport

12. února 2018 • 14:25

Sexy kraso v Koreji: Něžné hrátky, nekonečné roznožky i vykukující bradavky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Hltají ho především ženy, ale mužské oko rozhodně olympijským krasobruslením nepohrdne! Proč taky, když jde o to nejhezčí, co vůbec můžeme pod pěti kruhy v Koreji vidět. Připravili jsme pro vás něžné hrátky, nekonečné roznožky i vykujující bradavky v obraze...Hned první soutěžní olympijský den vyjeli na led krasobruslaři při krátkém programu. Svoji nacvičenou choreografii předvedli muži a také sportovní dvojice. V pátek ani v sobotu o medaile nešlo, o ty se poprvé bojovalo dnes v noci.

Pozorní čtenáři si všimnou...
Pozorní čtenáři si všimnou...

Ovšem... Přiznejme si, pozorujícím divákům o zlatý kov pověšený na krku zase tolik nejde. Spíš jde o to, co fanoušci tohoto něžného sportu viděli za výkony! Létalo se vzduchem, nouze nebyla o něžné dotyky a v programu nechyběly ani nekonečné roznožky. Sem tam vykouklo i něco navíc!

Pojďme se tedy podívat, o co jsme po nocích, kdy se dění na krasobruslařském ledě v Koreji odehrává, přišli. Stojí to za to!

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze