VIP Sport

12. února 2018 • 14:25

Sexy kraso v Koreji: Něžné hrátky, nekonečné roznožky i vykukující bradavky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Hltají ho především ženy, ale mužské oko rozhodně olympijským krasobruslením nepohrdne! Proč taky, když jde o to nejhezčí, co vůbec můžeme pod pěti kruhy v Koreji vidět. Připravili jsme pro vás něžné hrátky, nekonečné roznožky i vykujující bradavky v obraze...Hned první soutěžní olympijský den vyjeli na led krasobruslaři při krátkém programu. Svoji nacvičenou choreografii předvedli muži a také sportovní dvojice. V pátek ani v sobotu o medaile nešlo, o ty se poprvé bojovalo dnes v noci.

Pozorní čtenáři si všimnou...
Pozorní čtenáři si všimnou...

Ovšem... Přiznejme si, pozorujícím divákům o zlatý kov pověšený na krku zase tolik nejde. Spíš jde o to, co fanoušci tohoto něžného sportu viděli za výkony! Létalo se vzduchem, nouze nebyla o něžné dotyky a v programu nechyběly ani nekonečné roznožky. Sem tam vykouklo i něco navíc!

Pojďme se tedy podívat, o co jsme po nocích, kdy se dění na krasobruslařském ledě v Koreji odehrává, přišli. Stojí to za to!

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze