VIP Sport

11. března 2018 • 18:50

Ledecká přiznala zlaté slzy i nabídky k sňatku. Její srdce ale patří zpěvákovi

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sněhová obojživelnice Ester Ledecká si pomalu zvyká na poolympijské šílenství, v kterém žije po zlatém doublu v korejském Pchjongčchangu. V rozhovoru pro švýcarský Blick přiznala, že už dostala i hodně nabídek k sňatku. „Ale moje srdce patří Bryanu Adamsovi,“ odolává se smíchem.Ledecká odpovídala na přímou otázku redaktora Blicku, jestli mezi reakcemi fanoušků byly i nabídky k sňatku.

„Jasně! Spoustu kluků mě taky pozvalo na rande. Ale moje srdce patří Bryanu Adamsovi,“ reagovala Ledecká, která se netajím tím, že kanadský zpěvák romantických písní je jejím zamilovaným umělcem. Jednou se s ním dokonce potkala a Adams jí podepsal kytaru.

„S Bryanem je to těžké, protože je pořád na túře,“ řekla Ledecká se smíchem.

O svém skutečném soukromém životě ale mluvit nechce: „Nechci o svém soukromí moc zveřejňovat. Jsem trošku introvert, i když tomu nikdo nevěří.“

Ester Ledecká při přivítání od fanoušků na Staroměstském náměstí
Ester Ledecká při přivítání od fanoušků na Staroměstském náměstí

Dvojnásobná olympijská šampionka přiznala, že od návratu z olympijských her čelí neustále pozornosti. Kolik selfíček s fanoušky zatím udělala?

„Tisíce!“ rozesmála se. „Je to bláznivé. Po návratu z Jižní Koreje jsem byla doma jen dva dny, pak jsem odjela přímo na Světový pohár v Turecku. Tam to nebylo jiné, pořád za mnou chodili lidi a chtěli fotky. Říkám svému fyzioterapeutovi: Teď musíš být můj bodyguard!“

Čekala jsem, že se tady budou u orloje potloukat turisté a já je pozdravím, vtipkovala překvapená Ledecká
720p 360p

Ledecká dostala taky nepříjemnou otázku, jestli litovala Švýcarku Laru Gutovou, která kvůli její fantastické jízdě v olympijském super-G přišla o medaili.

„To je obtížné téma. Vždycky jsem k Laře a ostatním holkám vzhlížela, byly mými idoly. A v Pchjongčchangu jsem byla najednou před nimi,“ líčila Ledecká.

A prozradila také, že jí její úspěšná olympijská jízda nakonec vlila slzy do očí.

„Když jsem viděla svůj snowboardový závod v televizi, v záběru ze startu byl můj servisman Petr Kouřil. Byl tak soustředěný, že jsem musela brečet. Protože jsem věděla, jak moc mi v posledních třech letech pomohl,“ vysvětlila Ledecká.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud