VIP Sport

14. března 2018 • 07:00

Bednář o drogách a návštěvách heren: Byl jsem na dně a nikdo to nevěděl

Autor:
1080p720p360p
Roman Bednář v České uličce: promluvil o nákupu drog i kasinech
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nebojí se promluvit o neřestech, které mu málem zničily kariéru. Fotbalový útočník Roman Bednář (34) v pořadu Česká ulička na DIGI TV prozradil, proč si jako tehdejší hráč Premier League v roce 2009 kupoval drogy a práskl na sebe, že si občas chodí zahrát do kasina.Byla to tehdy velká aféra. Český fotbalista Roman Bednář byl skoro před devíti lety natočen skrytou kamerou, jak si před svým domem v Anglii obstarává od dealera drogy. Přesněji kokain a marihuanu. Útočník klubu West Bromwich Albion si tak hodně uškodil.    

„Ano, vyzkoušel jsem to. Přiznal jsem se k tomu a nikdy jsem o tom nelhal. To období bylo hodně černý. Nemyslel jsem si, že mi svět ležel u nohou. Cítil jsem se právě být na dně a nikdo o tom nevěděl,“ řekl v České uličce Bednář. „Někteří kluci spoluhráči dopadli ještě hůř. Já jsem koupil jenom drogy.“

Drogový úlet neznamenal konec fotbalové kariéry. Bednář vystřídal ještě několik anglických či tureckých klubů a následně se vrátil do Česka, kde hrál za Spartu a naposledy v sezoně 2015/16 za Příbram. Na stadionech už se nechce realizovat jako hráč, ale touží se stát úspěšným trenérem.

Nedělá to ale kvůli penězům. Díky fotbalu se stačil zajistit. „Jak jsem měl něco našetřeného, tak jsem koupil nemovitost. Takže peníze mám v realitách,“ prozradil Bednář, který nevyhazoval peníze za zbytečnosti.

„Třeba na sporťáky jsem nikdy nebyl. Samozřejmě že si koupím dobrý auto a ne Wartburga, ale jinak nejsme materiálně založený. Občas jsem si zašel i do kasina. Když to máš pod kontrolou, tak tam člověk na dvě hodiny vypne. Životní úroveň ale nesmí jít dolů,“ upozornil bývalý český reprezentant.

Na celý rozhovor s Romanem Bednářem v České uličce se podívejte ZDE>>>

Roman Bednář v České uličce: promluvil o nákupu drog i kasinech
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze