VIP Sport

14. března 2018 • 07:00

Bednář o drogách a návštěvách heren: Byl jsem na dně a nikdo to nevěděl

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nebojí se promluvit o neřestech, které mu málem zničily kariéru. Fotbalový útočník Roman Bednář (34) v pořadu Česká ulička na DIGI TV prozradil, proč si jako tehdejší hráč Premier League v roce 2009 kupoval drogy a práskl na sebe, že si občas chodí zahrát do kasina.Byla to tehdy velká aféra. Český fotbalista Roman Bednář byl skoro před devíti lety natočen skrytou kamerou, jak si před svým domem v Anglii obstarává od dealera drogy. Přesněji kokain a marihuanu. Útočník klubu West Bromwich Albion si tak hodně uškodil.    

„Ano, vyzkoušel jsem to. Přiznal jsem se k tomu a nikdy jsem o tom nelhal. To období bylo hodně černý. Nemyslel jsem si, že mi svět ležel u nohou. Cítil jsem se právě být na dně a nikdo o tom nevěděl,“ řekl v České uličce Bednář. „Někteří kluci spoluhráči dopadli ještě hůř. Já jsem koupil jenom drogy.“

Drogový úlet neznamenal konec fotbalové kariéry. Bednář vystřídal ještě několik anglických či tureckých klubů a následně se vrátil do Česka, kde hrál za Spartu a naposledy v sezoně 2015/16 za Příbram. Na stadionech už se nechce realizovat jako hráč, ale touží se stát úspěšným trenérem.

Nedělá to ale kvůli penězům. Díky fotbalu se stačil zajistit. „Jak jsem měl něco našetřeného, tak jsem koupil nemovitost. Takže peníze mám v realitách,“ prozradil Bednář, který nevyhazoval peníze za zbytečnosti.

„Třeba na sporťáky jsem nikdy nebyl. Samozřejmě že si koupím dobrý auto a ne Wartburga, ale jinak nejsme materiálně založený. Občas jsem si zašel i do kasina. Když to máš pod kontrolou, tak tam člověk na dvě hodiny vypne. Životní úroveň ale nesmí jít dolů,“ upozornil bývalý český reprezentant.

Na celý rozhovor s Romanem Bednářem v České uličce se podívejte ZDE>>>

Roman Bednář v České uličce: promluvil o nákupu drog i kasinech

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud