VIP Sport

22. března 2018 • 12:18

Rodina Homolkových? To jen Federer s manželkou a dětmi vyrazili na dovolenou

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

V šestatřiceti letech si užívá pocit být nejstarší tenisovou jedničkou historie. Švýcar Roger Federer je na vrcholu i díky umění odpočívat. Mezi turnaji v Indian Wells a Miami využil krátké pauzy a s početnou rodinkou a ženou Mirkou si užíval na floridské pláži.Rok se s rokem sešel a opět se Roger Federer vydal s rodinkou za sluncem. Skoro v nachlup stejném termínu mezi prestižními turnaji nabíral síly pro další část sezony.

Šestatřicetiletý Federer v lednu ovládl Australian Open a získal tak už dvacátý grandslamový titul. V únoru vyhrál turnaj v Rotterdamu a naposledy byl minulý týden ve finále v Indian Wells, kde ho porazil až Juan Martín del Potro.

Roger Federer se ukázal jako vzorný otec
Roger Federer se ukázal jako vzorný otec

Aktuální světová jednička se prohrou netrápila. Federer si hrál se svými čtyřmi dětmi na pláži i s nimi dováděl ve vlnách. Maminka Mirka si tak alespoň mohla v klidu odpočinout na lehátku a kolem táty běhali všichni potom Lenny, Myla Rose, Charlene Riva a Leo.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze