VIP Sport

15. dubna 2018 • 14:20

Dovolená nabitá erotikou! Americká hvězda si užívala s hereckou prdelkou

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to úspěšný americký pár. Victor Cruz je znamenitým hráčem v lize amerického fotbalu a jeho láska Karrueche Tranová je známou herečkou a modelkou. Zamilovaná dvojice se rozhodla trávit společné chvilky volna v Miami, kde neunikli lačným paparazzi fotografům. Můžete tak vidět, jak se spolu mazlí v bazénu nebo si užívají na pláži.Lásko, máme konečně oba volno, kam pojedeme? Tahle věta předznamenala cestu Victora a Karrueche na Floridu. Přesněji do nejprestižnější lokality na jihu USA – Miami. Luxusní hotel s privátním bazénem a na dosah pláž. Fotbalista z NFL vzal svou umělkyni nejdříve k oceánu, kde se spolu oddávali sluníčku.

Chvíle pohody na pláži na Floridě
Chvíle pohody na pláži na Floridě

Tranová upoutala ostatní turisty svým pozadím, které často špulila směrem ke sluníčku. Velice horké chvilky přišly, když si pohrávala se zařízlými plavkami. Místo žárlivé scény se Cruz jen smál, jak si jeho milá pohrává s všudypřítomnými zvídavými pohledy.

Když chtěli mít Victor a Karrueche chvilky jen sami pro sebe, tak se uchýlili do hotelového bazénu, kde zrovna nikdo nebyl. Kromě dobře schovaného paparazzi fotografa, který zaznamenal jejich okamžiky vášně nad i pod hladinou.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze