VIP Sport

16. dubna 2018 • 21:00

Prezident Zeman o Koukalové: Zabývat se anorexií sportovkyně? Drzost!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Urazil se. Prezidenta Miloše Zemana v nedělním rozhovoru pro rádio Frekvence 1 rozzlobila otázka na aktuální téma, které hýbe Českem – o kontroverzní knize biatlonistky Gabriely Koukalové, ve které přiznává problémy s anorexií.    Neúspěšné pokusy o sestavování vlády Andrejem Babišem či raketový útok na Sýrii. Otázky, na které prezident Zeman dlouze odpovídal redaktorovi rádia. Když ale došlo na téma z jiného soudku, bylo zle.

Tazatel se zeptal na názor ohledně biatlonistky Gabriely Koukalové a jejím přiznání o boji s anorexií a prezident vybouchl. „Že se nestydíte, pane redaktore. Já jsem se až dosud domníval, že Frekvence 1 je slušná a seriózní rozhlasová stanice,“ soptila hlava státu.

„Očekávat od prezidenta České republiky, že se bude zabývat anorexií jakékoli sportovkyně, je v podstatě drzost. Já Vám tuto drzost promíjím, ale varuji Vás, abyste ji podruhé neopakoval,“ uzavřel téma Zeman. Právě biatlonistka Koukalová před loňskými prezidentskými volbami veřejně vystoupila na podporu soupeřů Miloše Zemana v boji o Hrad a nepatří tak mezi jeho favoritky.

Martina Sáblíková přebírá vyznamenání z rukou prezidenta Zemana
Martina Sáblíková přebírá vyznamenání z rukou prezidenta Zemana

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze