VIP Sport

19. dubna 2018 • 05:00

Plíšková chystá veselku roku, Hrdličku si možná vezme dřív: Už ví, jak se bude jmenovat!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Myslí na výhry, trofeje, grandslamy a... svatbu! Tenisová hvězda Karolína Plíšková (26) se už nemůže dočkat, až se z ní ještě letos stane vdaná paní. A už má jasno, jak se bude jmenovat!Ne že by chystaná veselka s populárním sporťákem Michalem Hrdličkou (29) pro ni byla stěžejním tématem a na nic jiného i před víkendovým semifinále Fed Cupu nemyslela.

„No, nějaké přípravy už jsou, ale ještě není úplně jasné, kdy to bude – jestli na konci roku, nebo možná i dřív,“ prozradila s úsměvem Blesku. „Chceme to každopádně stihnout letos,“ ujistila fanoušky.

Tenistka Karolína Plíšková se bude letos vdávat.
Tenistka Karolína Plíšková se bude letos vdávat.

Svého snoubence má po boku i ve Stuttgartu, kde jí tak trochu supluje kondičního trenéra – strečuje s ní, protahuje ji, uvolňuje ztuhlé svaly. A při tom mohou klábosit třeba i o svatebních plánech.

„Prstýnky? Šaty? Ne, ne, vybrané ještě žádné nejsou. Začínám to trochu řešit, ale ještě nemáme v podstatě skoro nic, čím bych se mohla pochlubit,“ smála se.

Výjimkou je jméno. „Musím to s Michalem ještě probrat, ale je dost pravděpodobné, že si kvůli fanouškům po dobu mé kariéry nechám svoje. Budu teda Karolína Plíšková-Hrdličková,“ prozradila nakonec.

Tenistka Karolína Plíšková mluví o svatbě.
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 3. kola Fortuna ligy »

4. kolo Fortuna ligy:
Ml. Boleslav - Slavia
(pá 18:30), Příbram - Dukla (so 17:00), Opava - Liberec (so 17:00), Jablonec - Karviná (So 17:00), Plzeň - Zlín (so 19:00), Slovácko - Olomouc (ne 15:00), Teplice - Sparta (ne 18:00), Bohemians - Baník (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze