VIP Sport

19. dubna 2018 • 05:00

Plíšková chystá veselku roku, Hrdličku si možná vezme dřív: Už ví, jak se bude jmenovat!

Autor: as
###BLOK-TOP-VIDEA###

Myslí na výhry, trofeje, grandslamy a... svatbu! Tenisová hvězda Karolína Plíšková (26) se už nemůže dočkat, až se z ní ještě letos stane vdaná paní. A už má jasno, jak se bude jmenovat!Ne že by chystaná veselka s populárním sporťákem Michalem Hrdličkou (29) pro ni byla stěžejním tématem a na nic jiného i před víkendovým semifinále Fed Cupu nemyslela.

„No, nějaké přípravy už jsou, ale ještě není úplně jasné, kdy to bude – jestli na konci roku, nebo možná i dřív,“ prozradila s úsměvem Blesku. „Chceme to každopádně stihnout letos,“ ujistila fanoušky.

Tenistka Karolína Plíšková se bude letos vdávat.
Tenistka Karolína Plíšková se bude letos vdávat.

Svého snoubence má po boku i ve Stuttgartu, kde jí tak trochu supluje kondičního trenéra – strečuje s ní, protahuje ji, uvolňuje ztuhlé svaly. A při tom mohou klábosit třeba i o svatebních plánech.

„Prstýnky? Šaty? Ne, ne, vybrané ještě žádné nejsou. Začínám to trochu řešit, ale ještě nemáme v podstatě skoro nic, čím bych se mohla pochlubit,“ smála se.

Výjimkou je jméno. „Musím to s Michalem ještě probrat, ale je dost pravděpodobné, že si kvůli fanouškům po dobu mé kariéry nechám svoje. Budu teda Karolína Plíšková-Hrdličková,“ prozradila nakonec.

Tenistka Karolína Plíšková mluví o svatbě.

 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová Aleš Opatrný

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Články odjinud


Články odjinud