VIP Sport

19. dubna 2018 • 05:00

Plíšková chystá veselku roku, Hrdličku si možná vezme dřív: Už ví, jak se bude jmenovat!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Myslí na výhry, trofeje, grandslamy a... svatbu! Tenisová hvězda Karolína Plíšková (26) se už nemůže dočkat, až se z ní ještě letos stane vdaná paní. A už má jasno, jak se bude jmenovat!Ne že by chystaná veselka s populárním sporťákem Michalem Hrdličkou (29) pro ni byla stěžejním tématem a na nic jiného i před víkendovým semifinále Fed Cupu nemyslela.

„No, nějaké přípravy už jsou, ale ještě není úplně jasné, kdy to bude – jestli na konci roku, nebo možná i dřív,“ prozradila s úsměvem Blesku. „Chceme to každopádně stihnout letos,“ ujistila fanoušky.

Tenistka Karolína Plíšková se bude letos vdávat.
Tenistka Karolína Plíšková se bude letos vdávat.

Svého snoubence má po boku i ve Stuttgartu, kde jí tak trochu supluje kondičního trenéra – strečuje s ní, protahuje ji, uvolňuje ztuhlé svaly. A při tom mohou klábosit třeba i o svatebních plánech.

„Prstýnky? Šaty? Ne, ne, vybrané ještě žádné nejsou. Začínám to trochu řešit, ale ještě nemáme v podstatě skoro nic, čím bych se mohla pochlubit,“ smála se.

Výjimkou je jméno. „Musím to s Michalem ještě probrat, ale je dost pravděpodobné, že si kvůli fanouškům po dobu mé kariéry nechám svoje. Budu teda Karolína Plíšková-Hrdličková,“ prozradila nakonec.

Tenistka Karolína Plíšková mluví o svatbě.
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze