VIP Sport

9. května 2018 • 07:00

Fotbalista Zelenka o chození do bordelu se Švancarou: Vedli jsme rozvernější život

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Umí si vyhodit z kopýtka. Někdejší fotbalisté a velice dobří parťáci Luděk Zelenka a Petr Švancara si před lety užívali společné angažmá ve Slavii. Podle Švancary dokonce chodili v Praze i do veřejných domů. V pořadu Česká ulička na DIGI TV to vysvětloval právě Luděk Zelenka.Před časem byl někdejší útočník a miláček ochozů Petr Švancara v pořadu Česká ulička, kde řekl, že když hrál ve Slavii, chodilo se dvakrát týdně do bordelu. Jestli to tak doopravdy bylo, se ptal moderátor Michal Hrdlička jeho bývalého spoluhráče a kamaráda Luďka Zelenky, který byl hostem ve stejném pořadu.

Luděk Zelenka v České uličce: Měl Švancara pravdu o bordelech? Jak snáší kritiku jako televizní expert?
1080p 720p 360p
 

„Nevím, v jakém stavu tady Petr byl, ale tohle bych chtěl dementovat. Dvakrát týdně to určitě nebylo. To je nesmysl a ta částka taky nesouhlasí,“ smál se Zelenka a poslední větou připomněl slavnou větu Tomáše Ujfalušiho, když na tiskové konferenci vyvracel, že na reprezentačním srazu neplatil za prostitutky.

V roce 2008 si Petr Lucii vzal.
V roce 2008 si Petr Lucii vzal.

Jak to ale bylo ve Slavii? „Petr tím chtěl spíš říct, že jsme vedli takový rozvernější život v té době. U toho byla většina mančaftu. Byli jsme dobrá partička. Doma jsme neseděli, ale až do takových podniků s námi všichni nechodili,“ prozradil Zelenka.

Celý rozhovor z pořadu Česká ulička můžete vidět zde »

Plzeň nás baví, hráčů jako Limberský nebo Petržela by se zbavovat neměla, říká Švancara
360p

Co si myslí o Feninově omluvě? Hovoří Šmicer, Švancara či Suchařípa
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze