VIP Sport

20. května 2018 • 14:15

Měla na svatbě v Česku Plíškovou i Vaidišovou, teď se slavná tenistka rozvádí!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byla to tehdy velká sláva. Před třemi lety se v Dobříši konala nádherná veselka za účasti českých tenisových krasavic. To všechno odnes čas… hráčka Michaëlla Krajicek (29) oznámila rozvod.Michaëlla, nizozemská tenistka s českým otcem, se posledních pár let potýká se zraněními. Letos zvládla jen devět zápasů a na žebříčku WTA je až v osmé stovce. Trápení ale měla i s manželem Emmrichem (33), německým tenistou specializujícím se na čtyřhru. Dvouhra nefungovala ani u nich doma.

České tenistky se slétly na svatbu Michaelly Krajicek v Dobříši jako víly. Po třech letech se tenistka rozvedla
České tenistky se slétly na svatbu Michaelly Krajicek v Dobříši jako víly. Po třech letech se tenistka rozvedla

„Můj manžel Martin Emmrich a já jsme se rozvedli. Není to něco, co by se mi dobře sdílelo na sociálních sítích, ale kvůli veřejnému sdělení mého manžela a proto, že jsme oba známí sportovci v našich zemích, cítím povinnost to udělat,“ uvedla tenistka na svém Twitteru.

Smutný konec pohádky, na jejímž začátku byla žádost o ruku přímo na kurtu a následně na tenisovou svatbu přijely i české tenisové kamarádky Karolína Plíšková, Nicole Vaidišová nebo Iveta Benešová.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze