VIP Sport

23. května 2018 • 07:00

Rolins, Zeťová a Hadašová. Hokejista Bednář promluvil o slavných partnerkách

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Přitahuje celebrity. Hokejový útočník Jaroslav Bednář si užíval přízně zpěvaček a modelek. Jeho partnerkami byly Dara Rolins, Helena Zeťová a nynější manželka modelka Lucie Hadašová. Jak to bývalý útočník dělal, že mu v náručí končily samé slavné ženy?Říkalo se o něm, že je lovec sexy celebrit. Po Daře Rolins si Jaroslav Bednář našel další zpěvačku Helenu Zeťovou a po konci bouřlivého vztahu se usadil s modelkou a vítězkou České Miss 2007 Lucií Hadašovou, kterou si i vzal a mají spolu dvě dcery.

Lucka umí být zatraceně sexy
Lucka umí být zatraceně sexy

„Slavný holky mně nikdy neimponovaly. Byla to shoda náhod,“ řekl Bednář v rozhovoru pro pořad Česká ulička na DIGI TV. Zároveň i prozradil, že více než na svůj vzhled sváděl dámy svým humorem.

„Manželka ale sbalila mě, protože jsem byl vtipný,“ smál se bývalý útočník, který letos ukončil kariéru a stal se sportovním manažerem hokejového klubu Mountfield Hradec Králové.

Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje

„Vždycky jsem tuhle funkci chtěl zastávat a splnil se mi sen. Mám práci, která mě úžasně baví. Snad bude mít výsledky,“ přál si Bednář, který je kvůli nové práci velice vytížený. „Nečekal jsem, že to bude tak časově náročné. Víkendy jezdím po zápasech a hledám hráče.“

Celý rozhovor s Jaroslavem Bednářem v České uličce můžete vidět zde »

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud