VIP Sport

25. května 2018 • 09:57

Puhajková vzpomíná na rodinu svého ex: Dojemný vzkaz Jágrově babičce!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byla to láska jako trám. Sedm let po boku hokejového boha Jaromíra Jágra (46) zanechalo v nitru jeho expřítelkyně Inny Puhajkové (32) nádherné vzpomínky. Nejen na něj, ale i jeho rodinu.K jejich oživení inspiroval nováckou sexy moderátorku synovec hokejového idolu Jiří Kalla. „Moje prababička Marie dnes oslavila neuvěřitelných!! 97!! let,“ přilepil na Instagram fotku milované osoby. „Děkuji, babičko, motivace jít dál, že času máme spousty,“ dodal.

Své přátelé pak poprosil, aby oslavenkyni na sociální síti takzvaně »dali lajk«. (tímto způsobem uživatel vyjadřuje, že se mu příspěvek líbí).

Bývalá modelka by po šesti letech od rozpadu vztahu s kladenskou legendou mohla při čtení téhle výzvy zůstat ledově klidná. Srdce jí ale naopak roztálo pod návalem vřelého citu. „Dala bych babče klidně 100, kdyby to šlo! Že ji pozdravuju a přeju hodně zdravíčka,“ poslala »Džegrově« babičce dojemný vzkaz.

A zdá se, že se zdravice dostane přímo k uším dámy, kvůli níž celý humbuk vznikl. „Buduu,“ ujistil Puhajkovou Kalla.

Inna Puhajková
Inna Puhajková

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze