VIP Sport

25. května 2018 • 20:40

Děsivé chvíle brankářky fotbalové Slavie Votíkové: Okradli mě ve Španělsku!

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Patří k nejznámějším tvářím českého ženského fotbalu. Brankářka Slavie Barbora Votíková je ale i úspěšnou youtuberkou. Právě během natáčení jednoho videa ve Španělsku se jí přihodilo několik děsivých momentů.Loni jela Votíková natáčet cestovní vlog do Barcelony. Výlet se ale proměnil v horor. „V metru mi ukradli peněženku. Korunovala jsem to ještě tím, že jsem pak v taxi zapomněla tašku se všemi věcmi. V tu chvíli to bylo hodně nepříjemné, dnes už se tomu ale jen směju,“ prozradila reprezentační brankářka pro magazín Rossmann Life.

Příběh z Barcelony ale nebyl jen o nešťastných událostech. „Jela jsem totiž na El Clásico. Barcelona hrála s Realem Madrid a viděla jsem na vlastní oči Cristiana Ronalda, který si svlékl z dresu asi dvacet metrů ode mě – to byl zážitek,“ rozplývala se blonďatá kráska Votíková.

FAČR představil kampaň na podporu ženského fotbalu, projekt podpořili Vrba a Ščasná

Youtuberka táhla Češky za senzací, pak chybovala: Strašně mě to mrzí
Youtuberka táhla Češky za senzací, pak chybovala: Strašně mě to mrzí

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud