VIP Sport

1. června 2018 • 05:00

Sexuální skandál pilota F1 Räikkönena: Ruka v kalhotkách i na prsu, a pak vydírání!

Autor:

Je milovníkem rychlých vozů, alkoholu a žen. Pilot formule 1 Kimi Räikkönen před dvěma lety slíbil před oltářem věrnost jediné paní a to půvabné letušce Minttu, se kterou má jezdec stáje Ferrari syna a dceru. Paradoxně pár týdnů před svatbou měl s partou kamarádů po závodě obtěžovat servírku v jednom kanadském baru. Kromě oplzlých řečí údajně došlo i na intimní osahávání.Je to typicky chladný Fin, ale zřejmě byl tentokrát pořádně nažhavený ze závodu. Pilot týmu Ferrari Kimi Räikkönen skončil před dvěma lety ve Velké ceně Kanady na šestém místě a s partou kamarádů pak vyrazil do ulic nočního Montrealu. Společně zakotvili v baru Velvet Speakeasy a vyhazovali si z kopýtka. Mistr světa z roku 2007 se dostal se svou partou do ráže a údajně na to doplatila tamní servírka.

Policii nic nenahlásila

„Rukou mi sáhl pod šaty a chytil mě za pravé prso. Jeden z jeho kamarádů mi nacpal ruku do kalhot a dotkl se mých genitálií,“ řekla servírka, která překvapivě neoznámila sexuální obtěžování příslušným orgánům. Místo toho napsala přes sociální síť samotnému Räikkönenovi a začala mu hrozit, že jestli jí nezaplatí sedmimístnou sumu, tak zveřejní tenhle pikantní příběh a udělá hvězdě formule 1 celosvětovou ostudu.

Fin vše popírá

„Náš klient všechno popírá a domnívá se, že tato žena jednala v rozporu se zákonem,“ uvedla Finova právní zástupkyně Mathieu Piché-Messierová. Na údajnou sexuální oběť byla následně podána žaloba kvůli obtěžování a vydírání. „Jsme šokováni, že toto má být odpověď na obvinění tohoto typu,“ sdělil právník servírky, který trval na mimosoudním finančním vyrovnání. „Chtěli jsme se společně setkat a dohodnout.“ Paradoxně už příští víkend se jede Velká cena Kanady v Montrealu. Kimi Räikkönen se tak vrací na místo činu

Interiér baru, kde došlo k údajnému sexuálnímu útoku
Interiér baru, kde došlo k údajnému sexuálnímu útoku
.

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze