VIP Sport

4. června 2018 • 15:07

Takhle ho neznáte! Legendární pilot F1 Niki Lauda se u moře svlékl do plavek

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Táhne mu na sedmdesát let, ale stále si umí užívat života. Trojnásobný mistr světa formule 1 Niki Lauda vyrazil se svou rodinkou na dovolenou. Manželku a děti vzal do Španělska na ostrov Formentera a rozhodně jen neležel na lehátku pod slunečníkem. S potomky dováděl ve vodě.Je ikonou formule 1. Právě nejslavnější odvětví motorsportu ho před 41 lety málem stálo život. Naštěstí byl ze svého hořícího monopostu vyproštěn. Přes hrozivé popáleniny, které měl na celém těle, už za tři týdny usedl zpět do kokpitu a proháněl se ve voze stáje Ferrari.

Neskutečný bojovník slavil úspěchy i mimo okruhy a jako vášnivý pilot založil i vlastní leteckou společnost. Několikrát ji musel prodat, ale vždy se vrátil s novou značkou, ať už to byl Lauda Air, Fly Niki nebo později jen Niki. Peníze tak vydělával na touze lidí cestovat na dovolenou do exotických destinací.

Samotný Lauda nyní relaxuje ve Španělsku na ostrově Formentera s manželkou Birgit Wetzingerovou, která mu darovala ledvinu, a jejich dvojčaty synem Maxem a dcerou Miou. Přestože je tatínek Niki v důchodovém věku, s dětmi na pláži i v moři držel krok.

Niki Lauda jde na břeh za manželkou Birgit
Niki Lauda jde na břeh za manželkou Birgit

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze