VIP Sport

6. června 2018 • 18:00

Erotické cvičení s lyžařkou Vonnovou. Rozkrokem vzrušila fanoušky!

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Netají se tím, jakými cviky se udržuje ve formě. Lyžařská královna Lindsey Vonnová pravidelně na sociálních sítích ukazuje fanouškům, jak se připravuje na novou sezonu. Občas jsou její cvičení nabitá erotikou jako například to poslední, kdy posilovala ruce a nohy...

 V posilovně se zavěsila za kožené pásky a mezi nohama pevně svírala basketbalový míč. Lindsey Vonnová následně předvedla na kameru sérii cviků, kdy kolena přitahoval na hruď.

Oděná do trika a kraťasů vyšpulila nejen své pozadí a za svůj výkon sklidila nadšené ohlasy od fanoušků v komentářích pod svým videem...

Lindsey a její náročné cvičení
Lindsey a její náročné cvičení

Podobný kousek předvedla předloni v Kalifornii na Santa Monica Beach, kde kraťoučkých šortkách předváděla akrobatické polohy na kruzích.

„Neměla jsem s sebou správné vybavení, ale poradila jsem si. Myslím, že to může být celkem spolehlivá možnost tréninku pro zaneprázdněné maminky.“ uvedla tehdy Lindsey ke snímkům z dětského hřiště.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud