VIP Sport

6. června 2018 • 18:00

Erotické cvičení s lyžařkou Vonnovou. Rozkrokem vzrušila fanoušky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Netají se tím, jakými cviky se udržuje ve formě. Lyžařská královna Lindsey Vonnová pravidelně na sociálních sítích ukazuje fanouškům, jak se připravuje na novou sezonu. Občas jsou její cvičení nabitá erotikou jako například to poslední, kdy posilovala ruce a nohy...

 V posilovně se zavěsila za kožené pásky a mezi nohama pevně svírala basketbalový míč. Lindsey Vonnová následně předvedla na kameru sérii cviků, kdy kolena přitahoval na hruď.

Oděná do trika a kraťasů vyšpulila nejen své pozadí a za svůj výkon sklidila nadšené ohlasy od fanoušků v komentářích pod svým videem...

Lindsey a její náročné cvičení
Lindsey a její náročné cvičení

Podobný kousek předvedla předloni v Kalifornii na Santa Monica Beach, kde kraťoučkých šortkách předváděla akrobatické polohy na kruzích.

„Neměla jsem s sebou správné vybavení, ale poradila jsem si. Myslím, že to může být celkem spolehlivá možnost tréninku pro zaneprázdněné maminky.“ uvedla tehdy Lindsey ke snímkům z dětského hřiště.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze