VIP Sport

17. června 2018 • 18:00

Kleopatra i španělská holubička. Šampionát obsadily krásky ze všech koutů světa

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dávají si záležet, aby bylo na první pohled zřejmé, komu že fandí. Dívky a ženy, které se vypravily na mistrovství světa ve fotbale, se vyzbrojily nejen okouzlujícím úsměvem, ale oděly se do národních barev. Něžné pohlaví ze všech koutů světa okouzluje na stadionech v Rusku. Najdete své favoritky?Žhavé Španělky, perské krásky, ledové královny z Islandu nebo provokativní Rusky. Tribuny stadionů na mistrovství světa v Rusku praskají ve švech nad přívalem krásek ze všech koutů světa. Podívejte se v galerii na výběr nejzajímavějších žen, které byly zachyceny v ochozech fotbalových arén.

GALERIE: Na světovém šampionátu je řada věcí k vidění i  mimo hřiště

V Íránu musí mít ženy podle zákona zahalené vlasy, uši a šíji a dekolt. Tahle kráska z krajiny bývalé Perské říše na přísná pravidla v Rusku nedbá.
V Íránu musí mít ženy podle zákona zahalené vlasy, uši a šíji a dekolt. Tahle kráska z krajiny bývalé Perské říše na přísná pravidla v Rusku nedbá.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze