VIP Sport

20. června 2018 • 15:42

Úplně jiná Zlatá hokejka! Hra výstřihů a ženských předností

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vyhlášení ankety Zlatá hokejka jako přehlídka nejlepších českých hráčů? Ne tak docela! Galavečer o nejlepšího hokejistu sezony vzaly vážně i jejich protějšky, kterým to proklatě slušelo.Největší postavou úterní noci v pražském Karlíně byl pochopitelně David Pastrňák (22), jemuž se povedlo 25 kilogramů těžkou trofej obhájit. Útočník Bostonu ale fotografy zaujal až při přebírání ceny, do té doby patřil večer jiným...

Záplavu blesků schytal především Jakub Voráček (28), jenž poprvé vyvedl na oficiální akci svou lásku Markétu. Ano, tu brunetku, kvůli které loni opustil Američanku Nicole, s níž má 19měsíčního synka Kubu. „Musím Markétce poděkovat, jak mě celý rok krásně vykrmovala,“ chválil usměvavý »Voras« kulinářské přednosti své milé.

Zaujaly ale i další páry. Tomáš Hertl (24) ze San Jose se pochlubil čerstvě zasnoubenou Anetou, s níž chodí už dlouhých šest let. Kometa z NHL Ondřej Kaše (22) zase představil světu blondýnku Kateřinu. A bujným poprsím zaujala i Veronika, manželka plzeňského snajpra Milana Gulaše (32)!

Milan Gulaš s manželkou Veronikou.
Milan Gulaš s manželkou Veronikou.

Voráček se na Zlaté hokejce poprvé ukázal s novou přítelkyní Markétou
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud