VIP Sport

19. července 2018 • 07:17

Šok na Tour! Nečekaný rozchod Slováka Sagana s manželkou

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na probíhající Tour de France slovenský hvězdný cyklista Peter Sagan září, vyhrál dvě etapy a útočí na zelený trikot pro nejlepšího spurtera. V osobním životě ale prochází těžkým obdobím, v noci ze středy na čtvrtek sdělil světu prostřednictvím svého oficiálního facebookového účtu, že se rozchází s manželkou Katarínou.Sagan se s Katarínou (30) oženil na podzim v roce 2015. O dva roky později společně přivedli na svět syna Marlona.

"Po dlouhé debatě jsme se s Kate rozhodli, že bude nejlepší, když se jako pár rozejdeme. Myslíme si, že bychom měli dál pokračovat naše životy jako přátelé a oba máme za to, že je to dobré rozhodnutí," napsal 28letý jezdec týmu Bora-hansgrohe a pokračoval.

"Zamilovali jsme se, prošli fantastickou společnou cestou a byli jsme požehnáni krásným synem Marlonem. Kate byla důležitou součástí mého života, podporovala mě celé ty roky v profesionální kariéře a byla skvělou matkou. Nechováme k sobě nyní žádnou zášť, jen půjdeme každý svou cestou, a budeme se dál respektovat.“

„Naším společným zájmem bude Marlon. Uděláme vše, co bude v našich silách, abychom mu poskytli maximální péči a abychom pro něj byli dál oddaní a milující rodiče. Dále už se k tomu nebudu vyjadřovat a rád bych všem předem poděkoval za respektování našeho soukromí," poprosil trojnásobný mistr světa Sagan v závěru svého obsáhlého sdělení na Facebooku.

Rodáka ze Žiliny a další závodníky čeká ve čtvrtek na Tour jedna z klíčových etap pro konečné pořadí. Peloton musí během 175 kilometrů překonat tři stoupání nejvyšší kategorie včetně toho závěrečného do slavného lyžařského střediska Alpe d'Huez.

Peter Sagan v noci ze středy na čtvrtek sdělil světu prostřednictvím svého oficiálního facebookového účtu, že se rozchází s manželkou Katarínou.Peter Sagan v noci ze středy na čtvrtek sdělil světu prostřednictvím svého oficiálního facebookového účtu, že se rozchází s manželkou Katarínou.

Společná cesta hvězdného slovenského cyklisty Petera Sagana a manželky Kataríny je u konce.
Společná cesta hvězdného slovenského cyklisty Petera Sagana a manželky Kataríny je u konce.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze