VIP Sport

20. července 2018 • 13:30

Záruba mluvil o střídavé péči s Witovskou, a jestli chce třetí dítě s Fridrichovou

Autor:

Je trojnásobný táta, který nemá kvůli pracovnímu vytížení příliš času na potomky. Sportovní komentátor Robert Záruba má z prvního manželství s moderátorkou Světlanou Witowskou syna Viktora (17) a z druhého vztahu s kolegyní z České televize a rovněž moderátorkou Norou Fridrichovou dvě dcery Dianu (6) a Marianu (3).Před dvanácti lety se Robert Záruba Rozvedl se Světlanou Witowskou a musel si zvykat na nový model fungování se svým tehdy šestiletým synem. „Střídavá péče mě připravila na cokoli, není nic, co by se nedalo zvládnout. Ale je pravda, že distribuce hovínek z tříletého zadku nepatří mezi moje oblíbené činnosti,“ řekl Záruba v rozhovoru pro srpnové vydání časopisu Maminka.

Většina domácnosti závisí na sporťákově druhé ženě Noře. „Zvládá to většinou sama, já se snažím pomáhat, co to jde,“ tvrdil Záruba a naznačil, jestli s nynější paní chtějí třetího potomka. „Nechme tomu pár procent,“ vyvlékl se lišácky z otázky.

Robert Záruba přiznal, že má s hokejem velké starosti a rodinku zanedbává. Chystá se jí to vynahradit v létě.
Robert Záruba přiznal, že má s hokejem velké starosti a rodinku zanedbává. Chystá se jí to vynahradit v létě.

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze