VIP Sport

20. července 2018 • 13:30

Záruba mluvil o střídavé péči s Witovskou, a jestli chce třetí dítě s Fridrichovou

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0

Je trojnásobný táta, který nemá kvůli pracovnímu vytížení příliš času na potomky. Sportovní komentátor Robert Záruba má z prvního manželství s moderátorkou Světlanou Witowskou syna Viktora (17) a z druhého vztahu s kolegyní z České televize a rovněž moderátorkou Norou Fridrichovou dvě dcery Dianu (6) a Marianu (3).Před dvanácti lety se Robert Záruba Rozvedl se Světlanou Witowskou a musel si zvykat na nový model fungování se svým tehdy šestiletým synem. „Střídavá péče mě připravila na cokoli, není nic, co by se nedalo zvládnout. Ale je pravda, že distribuce hovínek z tříletého zadku nepatří mezi moje oblíbené činnosti,“ řekl Záruba v rozhovoru pro srpnové vydání časopisu Maminka.

Většina domácnosti závisí na sporťákově druhé ženě Noře. „Zvládá to většinou sama, já se snažím pomáhat, co to jde,“ tvrdil Záruba a naznačil, jestli s nynější paní chtějí třetího potomka. „Nechme tomu pár procent,“ vyvlékl se lišácky z otázky.

Robert Záruba přiznal, že má s hokejem velké starosti a rodinku zanedbává. Chystá se jí to vynahradit v létě.
Robert Záruba přiznal, že má s hokejem velké starosti a rodinku zanedbává. Chystá se jí to vynahradit v létě.

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud