VIP Sport

14. srpna 2018 • 10:30

Bavendo na tréninku Slavie před výzvou v Kyjevě: Bago odnesla kamera a novinářka!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Radovali se jako malí kluci a trenér Jindřich Trpišovský (42) s nimi. Slávisti si užívali předzápasový trénink na kyjevském stadionu, kde se letos hrálo finále Ligy mistrů a vrcholilo tu Euro 2012, v plné sestavě.K bagu si stoupli do dvou kroužků na straně hřiště, kde stáli kameramani a fotografové. V tom divočejším s Afričany Delim a Ngadeuem, Sýkorou, Coufalem, Pokorným, Balutou, Zeleným a Valentou, lítal i Trpišovský. Jako zamlada – hráčskou kariéru přitom zabalil už ve čtrnácti letech kvůli problémům s koleny. V ukrajinském vedru udělal výjimku a zpronevěřil se heslu »zpocený trenér je špatný trenér«.

Stačila chvíle a zapraskal plast – míč z Deliho kopačky právě ustřelil kameře stojící na stativu světlo, odletělo až na tartanovou dráhu. Daň za to, že se akce točila extrémně zblízka.

Za moment dostala zásah místní tmavovlasá novinářka. „Jsi v pořádku?“ ptali se anglicky hráči Slavie a slečna kývla, že je o.k. Škoda s Teclem v druhém kroužku mezitím metali kotrmelce, ale většina objektivů zabírala Trpišovského, který byl hvězdou večera.

Na předzápasovém tréninku stačilo k oslavám deset přihrávek v řadě, kterými šikulové vyťukali »odsouzence« v bagu. Zbývalo už »jen« o čtyřiadvacet hodin později udělat odsouzence z hráčů Dynama…

Fotbalisté Slavie si zahráli bago i s trenérem Trpišovským.
1080p 720p 360p

Josef Hušbauer se vyčítavě dívá po rozhodčím v zápase proti Dynamu Kyjev
Josef Hušbauer se vyčítavě dívá po rozhodčím v zápase proti Dynamu Kyjev

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze