VIP Sport

22. srpna 2018 • 15:16

Plekanec a Šafářová v tom nejsou sami: Podívejte se na NEJ sportovní páry Česka!

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
 • Hokejista Tomáš Plekanec s tenistkou Lucií Šafářovou potvrdili, že jsou spolu. Jaké páry v Česku už úspěšně kombinují vrcholový sport a vztah?Hokejista Tomáš Plekanec s tenistkou Lucií Šafářovou potvrdili, že jsou spolu. Jaké páry v Česku už úspěšně kombinují vrcholový sport a vztah?FOTO: abl

  Potvrdili svou lásku a dostali se do pomyslného klubu zamilovaných sportovních párů. Hokejista Tomáš Plekanec s tenistkou Lucií Šafářovou jsou teprve na začátku svého vztahu. Jak úspěšně kombinovat vrcholový sport s partnerstvím jim mohou poradit zkušenější páry. Kdo mezi nimi je?

 • Josef Dostál a Kateřina Pauláthová

  Josef Dostál se svojí láskou Kateřinou Pauláthovou.Josef Dostál se svojí láskou Kateřinou Pauláthovou.Foto abl

  Vnadná alpská lyžařka se loni zakoukala do vysokého veslařského šampiona. Oba dva se rádi na sociálních sítí prezentují nahotou. Dostál měl před Pauláthovou také sportovkyni a to plážovou volejbalistku Dianu Žolnerčíkovou.

 • Jan Kudlička a Jiřina Ptáčníková

  Atletický pár, čeští tyčkaři Jiřina Ptáčníková a Jan KudličkaAtletický pár, čeští tyčkaři Jiřina Ptáčníková a Jan KudličkaFoto Dana Kolářová

  Asi nejznámější atletický pár v Česku. Skokan o tyči se svou kolegyní dal dohromady, ještě když byla vdaná za sprintera Petra Svobodu. Nyní Jan a Jiřina čekají narození jejich prvního potomka. „Malá bude dřív Kudličková, než já,“ smála se atletka, která je se svým druhem zasnoubena.

 • Petr Mrázek a Sára Olivová

  Hokejista Petr Mrázek a beachvolejbalistka Sára Olivová tvoří jeden z nejpohlednějších sportovních párů Česka.Hokejista Petr Mrázek a beachvolejbalistka Sára Olivová tvoří jeden z nejpohlednějších sportovních párů Česka.Foto Blesk - Dana Kolářová

  Hokejový brankář letos bude chytat už osmou sezonu v NHL. Skoro stejně tak dlouho je jeho láskou půvabná plážová volejbalistka. „Funguje nám to velice dobře, je fajn, že když Petrovi končí sezona, mně ta moje začíná. Petr má tak možnost se mnou někdy letět na určité turnaje a být tam se mnou,“ chválí si sexy Sára.

 • Radek Štěpánek a Nicol Vaidišová

  Foto novomanželů Radka Štěpánka a Nicole VaidišovéFoto novomanželů Radka Štěpánka a Nicole VaidišovéFoto Facebook Radka Štěpánka

  Láska z tenisu. První manželství jim sice nevyšlo, ale letos se podruhé vzali a v červenci se jim narodila dcera Stella. V jejich případě pořekadlo dvakrát do jedné řeky nevstoupíš, rozhodně neplatí.

 • Petr Koukal a Gabriela Koukalová

  Petr Koukal a Gabriela Koukalová v hledišti Sportovce rokuPetr Koukal a Gabriela Koukalová v hledišti Sportovce rokuFoto Michal Beránek (Sport)

  Nejúspěšnější česká biatlonistka si předloni vzala nejznámějšího českého badmintonistu. Oba rozhodně nejsou pověrčiví, protože se brali v pátek 13. května. Oba kariéru ukončili a věnují se stavbě rodinného domu, psaní knih a sponzorským akcím.

 • Daniel Köstl a Nicole Bendová

  Atletka Nicole Bendová a fotbalista Daniel Köstl.Atletka Nicole Bendová a fotbalista Daniel Köstl.Foto Instagram

  Nadějná sprinterka randí s urostlým fotbalovým stoperem Danielem Köstlem, který si už vyzkoušel zápas v nejvyšší tuzemské soutěži v dresu Liberce. Bendová plánuje zazářit na velkých atletických mítincích.

 • Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová

  Plekanec se se Šafářovou potkal třeba loni při charitativní akci v Torontu.Plekanec se se Šafářovou potkal třeba loni při charitativní akci v Torontu.Foto Twitter

  Oblíbený hokejista nedávno oznámil, že po sedmi letech končí jeho manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou, se kterou má dva syny. Tento týden pak potvrdil speuklace, že se už několik dní stýká s tenistkou Lucií Šafářovou . Nový hvězdný sportovní pár je na světě!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud