VIP Sport

23. srpna 2018 • 14:50

Kladno, hokejistů město, Kladno… Rozvodů HIT! Plekanec v tom rozhodně není sám

Autor: hoz
###BLOK-TOP-VIDEA###

Slavný hit skupiny YO YO Band praví, že Kladno je město stvořené pro noční život. Pro co není ideální – hokejové manželské etudy. Poslední důkaz? Tomáš Plekanec (35) a rozpad jeho vztahu s Lucií Vondráčkovou (38). Ale jsou v tom i další!Jako kdyby kladenský zimák vyzařoval negativní energie pro »okroužkované« páry. To se pak není čemu divit, že se šéf klubu, hvězdný Jaromír Jágr, nežene do chomoutu.

Stačí se podívat na výčet jeho kolegů, kteří válčili na ledě s paní Poldi na hrudi, a kterým se rozpadl vztah jako domeček z karet.

Bratři Tomáš a František Kaberlovi, Martin Procházka nebo v neposlední řadě sice ne manželský, ale dlouholetý a vážný vztah Jakuba Voráčka s kanadskou přítelkyní Nicole…

Ale pozor. Čest výjimkám potvrzující pravidlo. Třeba Pavel Patera nebo Milan Hnilička by mohli vyprávět a vyučovat nejen umění s pukem, ale i to, jak zůstat šťastný a spokojený ve vztahu.

František Kaberle s bývalou manželkou Kateřinou.
František Kaberle s bývalou manželkou Kateřinou.

Rozvedené páry

František Kaberle (44) a Kateřina (43)

Rodina Františka Kaberleho se rozpadla.Rodina Františka Kaberleho se rozpadla.Foto Profimedia

Hokejový bek ze slavného kladenského rodu měl svatbu v roce 1998. Rozvod přišel o 19 let později, v roce 2017. „Manželství s člověkem, který neumí komunikovat o svých pocitech, není vztah. Je to pouhé životní uspořádání,“ napsala před rozchodem Kateřina na sociální sítě. Oba už žijí s novými partnery.

Tomáš Kaberle (40) a Ilona

Tomáš Kaberle už nesdílí společnou domácnost s exmanželkou Ilonou.Tomáš Kaberle už nesdílí společnou domácnost s exmanželkou Ilonou.Foto abl

Hokejový bek ze slavného kladenského rodu měl svatbu v roce 1998. Rozvod přišel o 19 let později, v roce 2017. „Manželství s člověkem, který neumí komunikovat o svých pocitech, není vztah. Je to pouhé životní uspořádání,“ napsala před rozchodem Kateřina na sociální sítě. Oba už žijí s novými partnery.

Martin Procházka (46) a Kamila

Martin Procházka se rozvedl se ženou Kamilou.Martin Procházka se rozvedl se ženou Kamilou.Foto abl

Legendární forvard si svoje soukromí pečlivě střeží. Ale před šesti lety prozradil, že jeden rozvod už za sebou má. „Moc průsery nedělám. Ale přiznávám, že jsem rozvedený a z manželství mám dva syny Šimona a Martina,“ řekl tehdy. Sám ale nezůstal, už několik let je šťastně ženatý s manželkou Renatou.

Zvláštní případy

Jakub Voráček (29) a Nicole
Kladenský odchovanec sice s Nicole nebyl ženatý, ale byli spolu sedm let. Dokonce rok spolu vychovávali syna Jakuba. »Voras« odešel od rodiny na začátku roku a žije s přítelkyní, zdravotní sestrou Markétou.

Jaromír Jágr (46)
Těžko říct, jestli nějaká a kdy užene »Džegra« do chomoutu. Tenhle chlapík už to měl párkrát »připravené«, ale svatbu i děti odkládá. Možná se to povede současné přítelkyni Veronice Kopřivové, se kterou je už přes dva roky.

Komu to klape

Pavel Patera (46) a Petra
Brali se už v roce 1992 a zažili spolu všechny slavné české triumfy, titul mistrů světa z Vídně v roce 1996 nebo naganské olympijské zlato o dva roky později.

Milan Hnilička (45) a Radka
Další pár, který spolu zůstal řadu let. Bývalý brankář se svou ženou vychovává celkem tři děti. Dcery Adélu (17), Barboru (14) a syna Matyáše (4).

Marek Židlický (41) a Karin
I slavný bek, který si zahrál nejen na Kladně, ale i v NHL zůstává stále se svou první ženou Karin. Už před třinácti lety se jim narodil syn Adam.

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud