VIP Sport

27. srpna 2018 • 20:19

Vízek prozradil, kdo chce Krmenčíka. Kam půjde nejdražší české zboží?

Autor:
1080p720p360p
Vízek prozradil, kdo chce koupit Krmenčíka. Kam půjde nejdražší české zboží?
###BLOK-TOP-VIDEA###

Gólový zabiják byl hlavním tématem. Útočník Plzně Michael Krmenčík o víkendu sejmul třemi góly Mladou Boleslav a dostalo se mu velké pozornosti v talkshow Tiki Taka, kterou vysílá stanice O2 TV Sport. Co o vysokém střelci řekli fotbaloví experti?Když sledovali všechny tři góly, kterými Michael Krmenčík o víkendu položil na lopatky Mladou Boleslav, tak uznale pokyvovali. Hosté ve studiu pořadu Tiki Taka pak útočníka detailně rozebrali.

„Předvídá, kam přijde míč a umí se rychle odpoutat od bránícího hráče, který ho hlídá. Má i figuru. Je vysoký, silný a na české poměry je i mimořádně rychlý. Kombinace všech těchto vlastností z něho dělá nejnebezpečnějšího útočníka v lize. Je to i nejdražší zboží na českém trhu,“ chválil Krmenčíka trenér Bohemians Martin Hašek.

SESTŘIH: Plzeň - Mladá Boleslav 6:1. Demolici řídil Krmenčík
720p 360p

I rival ze Sparty útočník Josef Šural si posteskl, že na rozdíl od něj je Krmenčík vyšší a rychlejší. Olympijský vítěz Ladislav Vízek následně před kamerami prozradil, kdo se o fotbalistu Viktorie zajímá.

„Se Šmícou (Vladimír Šmicer) jsme jeli na golf a volal mu prezident Bordeaux, co je Krmenčík za člověka a fotbalistu. Šmíca o něm mluvil moc hezky,“ řekl Vízek, který si i lehce rýpnul, co by měl Krmenčík ještě zlepšit. „Chybí mi u něj taková chytrá klička. Je to takový dorážeč. Počkám si, až bude dávat chytřejší góly. Technicky by na tom mohl být ještě líp.“

Vízek prozradil, kdo chce koupit Krmenčíka. Kam půjde nejdražší české zboží?
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud