VIP Sport

29. srpna 2018 • 05:00

Spojení hvězd funguje! Sexy Plíšková vytasila na US Open své trumfy a tribuny šílí

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Miluje New York, New York miluje ji! Poslední grandslam sezony US Open Karolína Plíšková (26) zbožňuje a po boku nových trenérek v 1. kole ukázala, že může mířit hodně vysoko. Fanouškům ve Flushing Meadows hned předvedla své trumfy.Že se Plíšková řadí v Americe k nejlepším tenistkám, dokázala hned a úvod nejštědřeji dotovaného turnaje historie. Na cestu k 85 milionům korun pro vítězku US Open se vydala ve hvězdném oblečku. Vesmírně dokonce vyladila i boty, a aby si i fanoušci přišli na své, chvilkami nechala nahlédnout i pod plápolající sportovní úbor!

S Kazaškou Dijasovou se vůbec nepárala. Naděje jí utnula po hodině a půl ve dvou setech 6:4 a 7:6. Novým trenérkám Conchitě Martínezové a Rennae Stubbsové okamžitě ukázala, že by se letos v New Yorku mohly dít věci! „Obě spolu kamarádí, klape nám to výborně. Jsou pozitivní a to je přesně to, co momentálně potřebuju. A taky potřebuju trochu toho španělského drilu,“ směje se 8. hráčka světa a těší se na další spolupráci.

Ve druhém kole narazí Karolína na Rumunku Bogdanovou, která porazila českou kvalifikantku Marii Bouzkovou. A jediné, co před očekávaným mačem manželka svého manažera Michala Hrdličky přeje, je chytit vítěznou vlnu. „Některé věci by se pak mohly stát automatickými, začala bych si věřit a mohlo by to dopadnout jakkoliv,“ zamyslela se.

Tak doufejme, že hvězdný kostým ji vynese tam, kam se ještě nikdy nedostala. Triumf na grandslamu totiž stále postrádá…

Prize money ve dvouhře na US Open 2018:

Vítěz: 85 milionů korun
Finalista: 40,8 milionu korun
Semifinalisté: 20,4 milionu korun
Čtvrtfinalisté: 10,5 milionu korun
Osmifinalisté: 5,9 milionu korun
3. kolo: 3,5 milionu korun
2. kolo: 2 miliony korun
1. kolo: 1,2 milionu korun

Pohled na bojující Plíškovou byl okouzlující.
Pohled na bojující Plíškovou byl okouzlující.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud