VIP Sport

5. září 2018 • 14:53

Další kšeft! Koukalová slibuje fanouškům vrchol upřímnosti, stačí zaplatit

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Našli si další zdroj příjmů. Poté, co biatlonistka Gabriela Koukalová ukončila kariéru, vydala svou kontroverzní knihu Jiná, která se stala jedním z nejprodávanějších titulů. Nyní s manželem Petrem plánuje objíždět velká města po České republice, a divákům, jež zaplatí několik set korun, budou vyprávět svůj příběh.Kují železo, dokud je žhavé. Jedna z nejznámějších českých sportovkyň Gabriela Koukalová se společně s manželem Petrem rozhodli žít nejen z honorářů za prodané autobiografie (Koukal také vydal svůj životopis), ale od poloviny října hodlají obrážet velká města po České republice, kde budou vyprávět svůj příběh.

Akce se jmenuje – Co ještě nevíte: Gábi a Petr Koukalovi. Nejlevnější vstupenky na tuto dvouhodinovou show budou stát 399 korun, a pokud chcete sedět v prvních třech řadách, připlatíte si za VIP lístek ještě stovku navíc. Pořadatelé v popisu akce slibují, že platící návštěvníci za své peníze zažijí vrchol upřímnosti a budou se moci zeptat účinkujících na vše, co je zajímá.

Společně na pódiu s bývalými sportovci bude motivátor Ivo Toman, který objíždí Česko i Slovensko se svou akcí Kurvítka v hlavě.

„Rozhodli jsme se přijmout s Petrem jeho pozvání, v pár městech se k němu připojit a pohovořit o našich životních příbězích. Navíc to jsou místa, ze kterých mi často píšete o autogramiády a kam se jen tak nedostanu. Cítím, že takto to může mít větší smysl. Uvidíme, jak to dopadne, a jestli někdo přijde. Ale i díky vašim reakcím, mailům a dopisům jsem se rozhodla, že to zkusím,“ psala Koukalová na Facebooku.

Kromě zážitků si můžete na místě zakoupit právě i obě autobiografie manželů Koukalových. Gabrielina kniha stojí 399 korun a Petrova 349 korun. Navíc vám je zdarma i podepíší.

Gabriela Koukalová a její biografie Jiná
Gabriela Koukalová a její biografie Jiná

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud