VIP Sport

4. září 2018 • 19:11

Ronaldo v ráji. Krásná Georgina na jachtě špulila dokonalou prdelku

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Fotbalista Cristiano Ronaldo využil krátkodobé „propustky“ od Juventusu Turín a vydal se s rodinkou na jachtu do Středozemního moře. Jak už je u portugalského útočníka zvykem, tak především na palubě chytal bronz. Měl však po boku i své zlato. Přenádhernou modelku Georginu Rodriguezovou.Chvíle volna si umí zpestřit a pořádně vychutnat. Hvězda italské fotbalové ligy Cristiano Ronaldo se nechal na jachtě poblíž břehů ostrova Sardinie pohupovat vlnami a jeho jedinou starostí bylo, aby byl rovnoměrně opálený ze všech stran.

O Ronalda nejvíce pečovala sexy Georgina
O Ronalda nejvíce pečovala sexy Georgina

Nejvíc z celé posádky portugalského útočníka obletovala přítelkyně Georgina, se kterou má jedno ze svých čtyř dětí. Modelka na sobě měla titěrné černé plavky a byla ohromně sexy. Na odiv všem dávala svou parádní postavu a dokonalý kulatý zadeček.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud