VIP Sport

4. září 2018 • 19:11

Ronaldo v ráji. Krásná Georgina na jachtě špulila dokonalou prdelku

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Fotbalista Cristiano Ronaldo využil krátkodobé „propustky“ od Juventusu Turín a vydal se s rodinkou na jachtu do Středozemního moře. Jak už je u portugalského útočníka zvykem, tak především na palubě chytal bronz. Měl však po boku i své zlato. Přenádhernou modelku Georginu Rodriguezovou.Chvíle volna si umí zpestřit a pořádně vychutnat. Hvězda italské fotbalové ligy Cristiano Ronaldo se nechal na jachtě poblíž břehů ostrova Sardinie pohupovat vlnami a jeho jedinou starostí bylo, aby byl rovnoměrně opálený ze všech stran.

O Ronalda nejvíce pečovala sexy Georgina
O Ronalda nejvíce pečovala sexy Georgina

Nejvíc z celé posádky portugalského útočníka obletovala přítelkyně Georgina, se kterou má jedno ze svých čtyř dětí. Modelka na sobě měla titěrné černé plavky a byla ohromně sexy. Na odiv všem dávala svou parádní postavu a dokonalý kulatý zadeček.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze