VIP Sport

11. října 2018 • 15:45

U68. Reklamní ikona Jágr propaguje netradiční produkt. Řídil kvůli tomu i rolbu!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už dělal reklamu na žvýkačky, kloubní přípravky nebo šperky. Tentokrát hokejista Jaromír Jágr spojil jméno s trochu větším a těžším výrobkem. Kladenský útočník totiž propaguje litinový kotel.Jágr se stal nedávno tváří českého výrobce elektrokol a koloběžek a nyní propaguje další tuzemskou společnost – výrobce kotlů. Společnost se rozhodla oslovit hokejovou legendu, aby spojila své jméno s jejich novým litinovým kotlem, který nese označení U68.

Jágr v šatně během pauzy při natáčení reklamy
Jágr v šatně během pauzy při natáčení reklamy

Osmašedesátku nosí Jágr na dresu a U je označení pro útočníka. Proto to spojení. Během focení a natáčení reklamní kampaně si ale moc na ledě nezabruslil. Sice se vše odehrávalo na zimním stadionu Rytířů z Kladna, ale Jágr po ledě nebruslil, ale vozil se po něm.

Střihl si totiž poprvé v životě roli rolbaře a za strojem na úpravu ledu táhl na laně kotel. A jak se mu nová funkce líbila? „To vám nemůžu říct, to by pak chtěl dělat každej. Až půjdu v noci trénovat, led si zvládnu upravit sám. Nech mi tu jen klíče,“ křičel pak Jágr na pravého rolbaře.

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze