VIP Sport

11. října 2018 • 15:45

U68. Reklamní ikona Jágr propaguje netradiční produkt. Řídil kvůli tomu i rolbu!

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už dělal reklamu na žvýkačky, kloubní přípravky nebo šperky. Tentokrát hokejista Jaromír Jágr spojil jméno s trochu větším a těžším výrobkem. Kladenský útočník totiž propaguje litinový kotel.Jágr se stal nedávno tváří českého výrobce elektrokol a koloběžek a nyní propaguje další tuzemskou společnost – výrobce kotlů. Společnost se rozhodla oslovit hokejovou legendu, aby spojila své jméno s jejich novým litinovým kotlem, který nese označení U68.

Jágr v šatně během pauzy při natáčení reklamy
Jágr v šatně během pauzy při natáčení reklamy

Osmašedesátku nosí Jágr na dresu a U je označení pro útočníka. Proto to spojení. Během focení a natáčení reklamní kampaně si ale moc na ledě nezabruslil. Sice se vše odehrávalo na zimním stadionu Rytířů z Kladna, ale Jágr po ledě nebruslil, ale vozil se po něm.

Střihl si totiž poprvé v životě roli rolbaře a za strojem na úpravu ledu táhl na laně kotel. A jak se mu nová funkce líbila? „To vám nemůžu říct, to by pak chtěl dělat každej. Až půjdu v noci trénovat, led si zvládnu upravit sám. Nech mi tu jen klíče,“ křičel pak Jágr na pravého rolbaře.

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud