VIP Sport

25. října 2018 • 05:00

Výhled bohyň z nebes! Sexy pozdravy tenistek Strýcové a Hlaváčkové ze Singapuru

###BLOK-TOP-VIDEA###

Ne, tohle se nikdy neomrzí. Cachtat se v bazénu s pětimilionovým Singapurem u nohou! České tenistky Barbora Strýcová (32) s Andreou Hlaváčkovou (32) zahájily cestu za úspěchem na deblovém Turnaji mistryň na střeše luxusního hotelu Marina Bay Sands.Obří terasa s bazénem, výhled na supermoderní město, pro některé vyvolené taková každoroční pohádka. „První fotka ze Singapuru nemohla být odjinud,“ smála se Andrea u fotky, jak v bikinách pozoruje neokoukatelná panoramata.

Hlaváčková a její výhled na Singapur.
Hlaváčková a její výhled na Singapur.

Její parťačka samozřejmě nezůstala pozadu a podpořila ji podobně – sexy výhledem i vzkazem. „Nemůžete přece bydlet v tomto hotelu a nedat na sociální sítě tuhle fotku,“ rozplývala se Strýcová.

Jak jim to spolu půjde na kurtu? Uvidí se hned dnes ráno (v 7:30), kdy si na Turnaji mistryň vyzkouší první ostrý zápas proti dvojici Andreja Klepačová/María José Martínezová.

Vyfotí se české parťačky v neděli znovu v bazénu i s vítěznou trofejí?

Vše o Turnaji mistryň 2018 v Singapuru čtěte ZDE »

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Play off Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi hrají ve skupině B, Slovensko ve skupině A. Po zápase se Švýcarskem budou Češi znát soupeře pro čtvrtfinále. Novinkou je změna systému nasazení týmů pro semifinále play off.

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud