VIP Sport

10. listopadu 2018 • 15:20

Písek, chlupy a spousta vůní. Co najdete v bytě plážové volejbalistky Slukové?

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Hned jak vstoupíte dovnitř, praští vás do nosu příjemná vůně. Plážová volejbalistka Markéta Nausch Sluková má totiž byt v Praze na Žižkově vybavený i sadou esenciálních olejíčků. Olympionička vystudovala aromaterapii, takže u nich doma nikdy žádný zápach neucítíte.Během sezony létají po celém světě. Útočiště našla plážová volejbalistka Markéta Nausch Sluková s trenérem a zároveň svým manželem v bytě na Žižkově. „Ze Strašnic jsme chtěli trochu blíž do centra a našli jsme inzerát na tenhle podnájem. Do bytu jsme se hned zamilovali a ještě než ho paní z realitky stihla ukázat jiné dvojici, už jsme ji naháněli, že ho bereme,“ prozradila dvojnásobná olympionička.

Nejoblíbenější místo. Útulný obývák propojený s kuchyní si Markéta Nausch Sluková vychvaluje.
Nejoblíbenější místo. Útulný obývák propojený s kuchyní si Markéta Nausch Sluková vychvaluje.

V pokojích má vystavené i vzpomínky na Hry v Londýně a Rio de Janeiro. Navíc na poličkách nechybí ani nablýskané trofeje a mraky medailí. A jak popisuje usměvavá blondýnka svůj domov? „Všude písek, psí chlupy a hodně polštářů, obrázků, knížek a všelijaké vůně,“ smála se Nausch Sluková, která si pochvaluje, jak je její domov světlý a to i díky dvěma terasám.

„Jsme hodně na cestách a tak si chci doma hlavně odpočinout a dobít baterky,“ řekla majitelka dvou fenek Ozárky a Amy, jež se také starají doma o zábavu. Právě i kvůli milovaným psům plážová volejbalistka přemýšlí, že se v budoucnu přestěhuje za Prahu.

„Rádi bychom časem s pejskama někam víc do přírody. Čím jsem starší, tím víc oceňuji klid a pohodu v lesích. Budeme hledat nějaký kompromis mezi venkovem, ale v reálném dosahu města.“

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud