VIP Sport

1. prosince 2018 • 05:00

Růžičkova žena hledá plastického chirurga. Půjde trenér "pod kudlu"?

Autor:

Manželská krize Vladimíra Růžičky (55) a jeho manželky Marie (30) je zřejmě defi nitivně u konce. Po »tichých« dnech přichází čas zkrášlování. Paní Růžičková totiž hledá plastického chirurga. Otázka zní: Pro koho?Na sociálních sítích manželka chomutovského trenéra vyvěsila naléhavou prosbu: „Prosím někdo zkušenosti. Recenze co se týče operace dolních víček?“

Ale kdo ze dvou šťastných hrdliček míří pod »kudlu«? Podle reakcí na sociálních sítích a v diskuzích to vypadá, že zákrok čeká na »Růžu«.

Nebyl by prvním ani posledním chlapem, který drobný chirurgický zásah absolvoval. Tuhle »zkrášlovací« proceduru má za sebou třeba i fotbalový bouřlivák Tomáš Řepka. „Protože jsem chtěl a protože jsem duší furt mladej kluk, král Prahy. A nemusím vypadat jak čokl baset. Někdo chodí na nastřelení vlasů, někdo na tuny botoxu a liftingu, já si došel na víčka,“ přiznal Řepka nedávno.

BMW a usmíření

Ale zpět k Růžičkům. Marie se kromě hledání plastických chirurgů pustila i do vysvětlování, jak přišla k novému fáru. Luxusní vůz značky BMW, s pořizovací cenou 700 tisíc, prý zdobí garáž už více než dva měsíce.

„Auto jsem nedostala na usmířenou, ale v době, když jsme byli »rádoby« od sebe,“ napsala Marie na Facebook. „Je to dva měsíce stará záležitost,“ přidala s doplňkem, že se pod její výpověď podepisují oba manželé.

Idylka jako z pohádky
Idylka jako z pohádky

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze