VIP Sport

30. listopadu 2018 • 19:44

Nabušená těla hvězd Chelsea! Fábregas chce mít svaly jako silný parťák

Výhry přináší do fotbalové šatny pohodu a legrácky. Dobře naložená byla i dvojka z Chelsea Cesc Fábregas a Olivier Giroud po úspěšném představení v Evropské lize s PAOK Soluň (4:0). Zkušený španělský záložník po zápase zveřejnil na instagramu fotku, kde hráči pózují v posilovně do půl těla. Oba jsou ve výborné kondici, nicméně naběhlé žíly a vyrýsované svaly dělají z Girouda takřka nezničitelného superhrdinu."Dejte mi dva měsíce a doženu ho," vtipkuje Fábregas u zveřejněné fotky. Ostřílený hráč sice má také slušně vyrýsované tělo, nicméně Giroudovi se momentálně může jen těžko rovnat. Robustní útočník je pověstný silovým fotbalem a perfektní muskulaturou, což dokládá jeho snímek do půl těla.

Fábregas v zápase s PAOK Soluní přihrál Giroudovi na gól, možná právě proto fotku se svým parťákem ukázal veřejnosti. Oba hráči se dočkali pochvalných komentářů a zejména dámy pohled na dva natrénované sportovce jistě potěší.

Málokdo z fotbalistů na tom může být lépe než Giroud. Francouzský reprezentant je výborně stavěný a ze svých fyzických propozic těží i v zápasech. Navíc se mu v aktuální sezoně daří, se čtyřmi góly je třetím nejlepším střelcem týmu.

Naopak Fábregas hraje velmi málo a pravděpodobně kroutí v Chelsea poslední sezonu. V létě mu končí smlouva a stane se z něj volný hráč, už teď se mluví o velkém zájmu ze strany AC Milán.

Hvězdy Chelsea, Olivier Giroud a Cesc Fábregas, ukazují svaly v posilovněHvězdy Chelsea, Olivier Giroud a Cesc Fábregas, ukazují svaly v posilovně

Hvězdy Chelsea, Olivier Giroud a Cesc Fábregas, ukazují svaly v posilovně
Hvězdy Chelsea, Olivier Giroud a Cesc Fábregas, ukazují svaly v posilovně

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud