VIP Sport

6. prosince 2018 • 20:45

Šafářová fandila Kometě s Plekancem. Byl nepříjemný! řekla o prvním setkání

###BLOK-TOP-VIDEA###

Kruh se uzavřel! Tomáš Plekanec (36) se po šesti letech vrátil na brněnský zimák, kde poprvé potkal svou současnou lásku Lucii Šafářovou (31). Ta ale na setkání nevzpomíná zrovna v dobrém... Pozvali ji, aby vyšperkovala hvězdný zápas Brno – Kladno. Na ledě se během výluky NHL v roce 2012 ukázaly hvězdy v čele s Jágrem či Plekancem a Šafářová se měla postarat o čestné vhazování.

„To jsem ale Tomáše ještě vůbec neznala. Věděla jsem, že hraje za Montreal, ale možnost vidět ho naživo jsem do té doby nikdy neměla,“ zavzpomínala »Šafi na« v rozhovoru pro O2 TV Sport na první kontakt s »Plekym«.

„Hrozně se soustředil na zápas. Říkala jsem si, že je takový nepříjemný!“ smála se tenistka. Tichý hlas? Tehdy u nich jiskra ještě nepřeskočila. Plekanec žil se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou, Šafářová zase vstřebávala čerstvý rozchod s kondičním trenérem Kristiánem Bajzou.

Lucie Šafářová se ve čtvrtek přišla podívat na extraligové utkání Komety, za kterou debutoval její přítel Tomáš Plekanec
Lucie Šafářová se ve čtvrtek přišla podívat na extraligové utkání Komety, za kterou debutoval její přítel Tomáš Plekanec

Šest let nato je však všechno jinak! »Pleky« ve čtvrtek poprvé oblékl dres Komety, v níž hraje na střídavé starty z prvoligového Kladna. A »Šafina« mu fandila přímo z tribuny – jako jeho oficiální partnerka!

„Všichni si myslí, že jsem ho do Brna dotáhla, ale tak to nebylo. Nechala jsem to na Tomášovi. Byla jsem připravena na vše, ale jsem ráda, že je nakonec tady!“ culí se velká brněnská fanynka.

Kometa - Sparta: Premiéra jako hrom! Plekanec navyšuje vedení. 3:1
720p 360p

Kometa - Sparta: Stylový otvírák! Plekanec a Erat přihráli Pláškovi na úvodní gól zápasu, 1:0
720p 360p

ANKETA: Erat je v Brně za boha. Jak ale fanoušci přijali Plekance?
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud