VIP Sport

27. prosince 2018 • 17:13

Limberský popichuje Patrasovou kvůli řízení v opilosti: Dádo, předávám žezlo!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Jeden by řekl, že se k maléru zpřed tří let, kdy pod vlivem alkoholu zničil luxusní Bentley a dostal pokutu bezmála milion korun, nebude chtít vracet. To by se ale nesměl jmenovat David Limberský (35).Plzeňský rošťák na svém instagramovém profilu pořádně popíchl Dagmar Patrasovou. Oblíbenkyně dětského publika a představitelka Xénie z Arabely si Vánoce zpestřila nehodou na Praze 2, po níž měla pozitivní test na alkohol; 2,5 promile! (Více o nehodě čtěte ZDE>>>)

Fotbalový obránce nemohl incident nechat bez povšimnutí, a tak oblíbené Dádě na dálku věnoval štafetu určenou pro největšího výtečníka mezi celebritami. „Předávám ti žezlo a ať se daří,“ poslal do Prahy vzkaz vysmátý Limberský.

A jako fotku přidal koláž. Skládala se z hereččiny hlavy a Limberského nezapomenutelné oslavy gólu do branky Příbrami; fotbalista tehdy s »volantem« v rukou křižoval velké vápno, aby okolí připomněl vlastní, pár hodin starou bouračku. Fanoušky pobouřil a od vedení Viktorky vyfasoval tučný »flastr«. 

David Limberský předal Dagmar Patrasové žezlo pro největšího výtečníka mezi celebritami
David Limberský předal Dagmar Patrasové žezlo pro největšího výtečníka mezi celebritami

Příbram – Plzeň: Gól Limberského na 0:1. Slavil kontroverzně jako řidič!
720p 480p 360p 240p

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud