VIP Sport

5. ledna 2019 • 19:55

Hvězdný Ribéry si dal zlatý steak a odpálkoval závistivce: Jste z prasklého kondomu!

Autor: zal
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zdráháte se zaplatit za flák masa v restauraci 500 korun? Pak vězte, že francouzský fotbalista Franck Ribéry (35) zacáloval za pozlacený kus hovězího v Dubaji v přepočtu 28 tisíc korun. A pak ještě utřel rozzuřené fanoušky, kterým to přišlo až moc hogofogo.Přečetl si, co o něm píší fanoušci a neudržel emoce na uzdě. „Vy závistiví zlí lidé, kteří jste byli zplozeni z prasknutého kondomu,“ napsal Franck Ribéry na Twitter a přidal navíc nadávku, kterou ani nejde uveřejnit.

Fotbalista Ribéry nad svým pozlaceným kusem hovězího za 28 tisíc korun
Fotbalista Ribéry nad svým pozlaceným kusem hovězího za 28 tisíc korun

„Nic vám nedlužím. Jsem úspěšný díky Bohu, mně, mé rodině a přátelům, kteří ve mně věří,“ dodal v rauši fotbalista Bayernu Mnichov s ročním příjmem od klubu 17 milionů dolarů (382 milionů korun). Na konto mu chodí ještě milion dolarů (22,5 milionu korun) od jeho sponzorů jako je oděvní společnost Nike.

Zlaté hovězí maso si tak může francouzský reprezentant dopřávat do sytosti. Jen aby mu ale zbyli nějací fanoušci. 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud