VIP Sport

12. února 2019 • 12:25

Jak zemřel fotbalista Sala (†28): poznali ho až podle otisků prstů

Autor: haj
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Smrtelná zranění nastala při pádu letadla. Fotbalista Emiliano Sala (†28) zemřel na poranění hlavy a trupu. Jeho tělo bylo identifikováno na základě otisků prstů. Tyto nové skutečnosti prozradili vyšetřovatelé ostře sledované letecké nehody.K nehodě došlo 21. ledna, útočník cestoval do Cardiffu, coby nejdražší posila v historii velšského klubu (stál 436 milionů korun). Nad kanálem La Manche ale malé soukromé letadlo zmizelo z radaru – a našlo se až ve formě trosek v 68metrové hlubině.

Vrak vydal také mrtvé tělo, ve čtvrtek bylo potvrzeno, že je Salovo. „Identifikovali jsme ho na základě otisků prstů,“ popsal Ian Perry z týmu, který tělo zkoumal. To bylo následně převezeno do márnice a patolog určil i příčinu smrti. „Šlo o poranění hlavy a trupu,“ upřesnil Perry.

Salova matka a sestra se osobně podílely na pátrání
Salova matka a sestra se osobně podílely na pátrání

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud