VIP Sport

19. února 2019 • 15:30

Českého brankáře v KHL chytil rapl. Dovolená za trest!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Slovan je v KHL beznadějně poslední, a tak není divu, že hokejová pohodička v Bratislavě zrovna nepanuje. Svým zkratem o tom v pondělním utkání v Rize přesvědčil také bývalý reprezentační gólman Jakub Štěpánek (32).Mistra světa z roku 2010 chytil rapl, jakmile zjistil, že ho rozhodčí hodlá za docela nevinný zákrok vůči dotírajícímu McMillanovi vyloučit. Nejdřív se mu to snažil rozmluvit ústně, z čehož vypramenil osobní trest.

To už vsetínský rodák nerozdýchal vůbec a rozhodl se jednat po Valašsku; po arbitrovi odpálil zlomenou soupeřovu hůl, která před ním ležela. Trefa to byla přesná a rozhodčí po ní gólmanovi bleskurychle ukázal, kudy vede nejrychlejší cesta do sprch.

Byla to poslední akce, kterou letošní KHL český fantom obohatil. O den později od vedení soutěže vyfasoval pětizápasový trest i blíže nespecifikovaný finanční postih. A protože Slovan už čekají jen dva poslední duely základní části, může Štěpánek s několikadenním předstihem zamířit na dovolenou.

Rozhodčí nejprve chtěl českého gólmana vyloučit jen na dvě minuty
Rozhodčí nejprve chtěl českého gólmana vyloučit jen na dvě minuty

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud