VIP Sport

19. února 2019 • 15:30

Českého brankáře v KHL chytil rapl. Dovolená za trest!

Autor: rau
###BLOK-TOP-VIDEA###

Slovan je v KHL beznadějně poslední, a tak není divu, že hokejová pohodička v Bratislavě zrovna nepanuje. Svým zkratem o tom v pondělním utkání v Rize přesvědčil také bývalý reprezentační gólman Jakub Štěpánek (32).Mistra světa z roku 2010 chytil rapl, jakmile zjistil, že ho rozhodčí hodlá za docela nevinný zákrok vůči dotírajícímu McMillanovi vyloučit. Nejdřív se mu to snažil rozmluvit ústně, z čehož vypramenil osobní trest.

To už vsetínský rodák nerozdýchal vůbec a rozhodl se jednat po Valašsku; po arbitrovi odpálil zlomenou soupeřovu hůl, která před ním ležela. Trefa to byla přesná a rozhodčí po ní gólmanovi bleskurychle ukázal, kudy vede nejrychlejší cesta do sprch.

Byla to poslední akce, kterou letošní KHL český fantom obohatil. O den později od vedení soutěže vyfasoval pětizápasový trest i blíže nespecifikovaný finanční postih. A protože Slovan už čekají jen dva poslední duely základní části, může Štěpánek s několikadenním předstihem zamířit na dovolenou.

Rozhodčí nejprve chtěl českého gólmana vyloučit jen na dvě minuty
Rozhodčí nejprve chtěl českého gólmana vyloučit jen na dvě minuty

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud