VIP Sport

26. února 2019 • 14:02

Sportovci na Oscarech: Přeoperovaný šampion, rajcovní Vonnová i sexy těhule

###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to jedna z největších událostí roku. V den předávání cen americké filmové akademie Oscar v Los Angeles na sebe nestrhli pozornost pouze herci, ale i sportovci. Tenistka Serena Williamsová dokonce promluvila na pódiu během slavnostního večera. Kdo další se představil na červeném koberci a následné after párty?Dostali pozvánku a nemohli si nechat ujít velký večer. Mezi hosty na udílení Oscarů se v bílých průsvitných šatech ukázala čerstvá sportovní důchodkyně Lindsey Vonnová se svou sestrou Karin. Na akci dorazil i olympijský vítěz v desetiboji Bruce Jenner, který je přeoperovaný a stala se z něj Caitlyn Jennerová.

Lindsey Vonnová zářila na Oscarech v bílých průhledných šatech
Lindsey Vonnová zářila na Oscarech v bílých průhledných šatech

Ještě větší pozornost budila jeho dcera Kendall, jež měla černé šaty s velkým rozparkem a hrdě ukazovala kalhotky. Mezi filmové celebrity se nyní řadí i basketbalista Kobe Bryant, který je filmovým producentem. Na vyhlašování vzal svou manželku Vanessu v pokročilém stadiu těhotenství.

Život mezi smetánkou si užívá i baseballová legenda Alex Rodriguez, který dorazil v černém smokingu s motýlkem a po boku měl slavnou partnerku zpěvačku Jennifer Lopez.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud