VIP Sport

1. března 2019 • 18:35

Novinky kolem Schumachera! Na Mallorce ho viděli sousedé. Co prozradili?

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Poslední měsíce tráví na Mallorce v honosném sídle za 780 milionů korun. O Michaela Schumachera podle sousedů musí stále pečovat početný tým lékařů a sedminásobný mistr světa nechodí a je prý odkázán na invalidní vozík.Před Vánoci byl Schumacher s rodinou letecky převezen z rodinného sídla ve Švýcarsku na slunnou Mallorku. Kromě svátků tam 3. ledna oslavil i padesáté narozeniny. Kvůli lepšímu podnebí bývalý pilot formule 1 zůstává s manželkou na oblíbeném dovolenkovém ostrově ve Středozemním moři.

Podle sousedů je legendární závodník upoután údajně na invalidní vozík a musí o něj neustále pečovat velký zdravotnický tým tvrdí bulvární magazín Bunte. Nikdo ale stále netuší, jak na tom Schumacher doopravdy je. Od nehody na lyžích v prosinci 2013 jeho rodina úzkostlivě tají stav sedminásobného mistra světa. Od vážného úrazu hlavy neustále rehabilituje, ale nikdo neví, jak velké pokroky učinil.

Tady byli ještě šťastní. Jedna z posledních fotek Michaela Schumacher z října 2013 z Oktoberfestu
Tady byli ještě šťastní. Jedna z posledních fotek Michaela Schumacher z října 2013 z Oktoberfestu

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud