VIP Sport

10. března 2019 • 05:00

NHL je nebavila? Slavná americká herečka se divoce líbala se svým zajíčkem!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Na ledě se proháněl hvězdný Alexander Ovečkin a v utkání New York Rangers s Washingtonem Capitals nastoupili celkem čtyři čeští hokejisté. Na tribuně v Madison Square Garden byla přítomna i slavná americká britská herečka Kate Beckinsale (45), která se více než samotnému zápasu věnovala svému o dvacet let mladšímu zajíčkovi.Vášeň přímo za hokejovou střídačkou. Kate Beckinsale, která se proslavila například filmovým trhákem Pearl Harbour, se na utkání NHL divoce líbala s televizním komikem Petem Davidsonem. Zamilovaný pár do akce zapojoval i jazyky a vůbec jim nevadilo, že je kolem nich 17 515 diváků.

Beckinsale a jeji o dvacet let mladší úlovek Pete
Beckinsale a jeji o dvacet let mladší úlovek Pete

Kate a Pete spolu neustále laškovali a objímali se. Zápasu, který vyhrál 3:2 po nájezdech Washington, tak moc pozornosti nevěnovali. Stěží zaznamenali gólovou asistenci mladého českého útočníka Rangers Filipa Chytila. Za Rangers i do svého druhého utkání v NHL nastoupil i bek Libor Hájek.

Na straně vítězů v dresu Capitals nastoupil zase útočník Jakub Vrána a obránce Michal Chytil, kteří určitě ani netušili, jaká velká filmová hvězda v hale je.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud