VIP Sport

15. března 2019 • 15:00

Fantazie i smutek jen na dálku. Král s Vaclíkem pustili svoje krásky k vodě!

Autor: Petr Žaloudek
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Co s tím, že jejich chlapi včera kopali proti sobě mač roku. Partnerky slávisty Alexe Krále (20) a sevillského Tomáše Vaclíka (29) měly jiné starosti. Místo osmifinále Evropské ligy šlapaly vodu.Španělský klub přiletěl do Prahy a na palubě jeho éra byl z rodiny Vaclíkových jen brankář Tomáš. Jeho manželka Martina i s dcerou Nicole zůstaly pěkně v teple. „Budu fandit v Seville,“ vzkázala na Instagramu kráska a v sexy plavkách se odebrala k bazénu.

Bez podpory své milované se ve čtvrtek musel obejít i objev slávistického jara, záložník Alex Král. Jeho půvabná Markéta vyměnila šedivou Prahu za blankytně modré Maledivy.

Martina Vaclíková počkala na svého milovaného manželka brankáře Tomáše v Seville, kde bylo pěkné horko
Martina Vaclíková počkala na svého milovaného manželka brankáře Tomáše v Seville, kde bylo pěkné horko

Možná někoho překvapí, že do ráje v Indickém oceánu nevyrazila se svým princem – pardon Králem – ale fotbalová sezona je dlouhá, a tak modelku a vášnivou jezdkyni na koni doprovodila její rodina.

S mamkou, tátou a bráchou sledovala na vídeňském letišti už úvodní mač v Seville. „Tak mi neudělej ostudu,“ hecovala Alexe před výkopem. A když pak kuriózně skóroval ramenem, Markéta glosovala: „Tak jo, ostudu mi neuděláš.“

Vypjatý osmifinálový duel sice Martina s Markétou prošvihly, ale už příští týden si to můžou společně vynahradit. Vaclík i Král jsou totiž v nominaci trenéra Šilhavého na třaskavé zápasy reprezentace v Anglii a doma proti Brazílii.

Navíc už v pondělí bude vyhlášen Fotbalista roku a na tuto společenskou akci rozhodně není partnerkám vstup zakázán. Obzvlášť když brankář Tomáš je hlavním favoritem ankety.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud