VIP Sport

18. března 2019 • 23:08

Vzrušení na Fotbalistovi roku! Kadeřábková naostro, Vydra s novou kočkou!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Do Divadla na Vinohradech se sjeli fotbaloví kumštýři, aby zde vyslyšeli jméno toho nejlepšího za rok 2018. A jak se na takovou oslavu sluší a patří, vzali sebou také půvabné, krásné a prostě sexy partnerky. Leckomu se z té nádhery mohla zatočit hlava…Jako opravdová hvězda, která dávno dobyla prkna, co znamenají svět, působila křehká manželka druhého nejlepšího fotbalisty uplynulého roku Pavla Kadeřábka Tereza! Když ve svých odvážných šatech na ramínkách vstoupila do sálu, nemohli z ní přítomní spustit oči. Aby jo; vždyť Tereza měla výstřih hlubší než je Macocha.

Ale ani ostatní dámy se nenechaly zahanbit. Třeba šarmantní snoubenka gólmana Koubka Jana, »Kleopatra« sparťanského elegána Dočkala Kamila či rozkošná tmavovláska Šárka, kterou si ulovil a premiérově představil střelec z Burnley Vydra.

V čem přišly fotbalové hvězdy a jejich drahé polovičky na vyhlášení Fotbalisty roku?

K nepřehlédnutí byla láska Jakuba Jankta Markéta, jež šikulovi z Janova už brzy přivede na svět potomka. O něco pozdější má termín porodu manželka plzeňské hvězdy Krmenčíka Denisa, jež bříško schovala za volnější střih působivých třpytivých šatů

Nejhrdější samozřejmě byla svůdná manželka nejlepšího fotbalisty roku Tomáše Vaclíka Martina. Ve sněhových sexy koktejlkách až na zem zářila v té moři krásy jako perla.

Reprezentační hvězda Pavel Kadeřábek s úchvatnou manželkou Terezou
Reprezentační hvězda Pavel Kadeřábek s úchvatnou manželkou Terezou

Fotbalista roku Vaclík: Byl jsem naměkko! Čechína asi nedoženu.

Trenér roku Vrba vtipkoval: Ještě že jsem dal ty hlasy sobě!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud