VIP Sport

20. března 2019 • 16:16

Módní policie z Fotbalisty roku: Barošová z Oscarů, Sněhurka i Bárbíny

 • Eva Decastelo ohodnotila hráče a jejich partnerky na akci Fotbalista rokuFOTO: koláž isport

  Přišel jejich čas, aby zazářily po boku svých partnerů. Manželky a přítelkyně českých reprezentantů v pondělí byly ozdobou galavečera Fotbalista roku v Divadle na Vinohradech. Který z párů zaslouží za outfit pochvalu a kdo by si měl dát naopak příště pozor podle modelky a herečky Evy Decastelo?

 • Milan Baroš s manželkou Terezou 1*

   

  Milan Baroš s manželkou Terezou se fotili doma chvíli před tím, než vyrazili na Fotbalistu rokuMilan Baroš s manželkou Terezou se fotili doma chvíli před tím, než vyrazili na Fotbalistu roku

  Absolutní hvězdou večera byla podle mě jednoznačně Tereza Barošová, vzhledem make-upem i zvolenými šaty z dílny sourozenců Ponerových včetně doplňků by zazářila i na předávání Oscarů.

  V čem přišly fotbalové hvězdy a jejich drahé polovičky na vyhlášení Fotbalisty roku?
  720p 360p

 • Bořek Dočkal s manželkou Kamilou 2

  Jedna z největších osobností Fortuna ligy Bořek Dočkal pózuje na vyhlášení ankety Fotbalsita roku s manželkou KamilouJedna z největších osobností Fortuna ligy Bořek Dočkal pózuje na vyhlášení ankety Fotbalsita roku s manželkou Kamilou

  I modré šaty Kamily Dočkalové jsou nádherné, oceňuji odvahu je přepásat úzkým pásečkem, je to zajímavý prvek. Mimochodem pokud se podíváte pozorně, zjistíte, že barva šatů krásně ladí s barvou očí jejího partnera. Jediným mínusem je materiál šatů, mačká se a na některých částech je to pomačkání vidět.

 • Martin Frýdek s manželkou Kateřinou 4

  Sparťanský bojovník a jeho jemná manželka KateřinaSparťanský bojovník a jeho jemná manželka Kateřina

  Kateřina vsadila na jednoduché linie, bohužel šaty vypadají neforemně a na spodním lemu je vidět, že je někdo asi neodborně zkracoval.

 • Pavel Kadeřábek s manželkou Terezou 1

  Reprezentační hvězda Pavel Kadeřábek s úchvatnou manželkou TerezouReprezentační hvězda Pavel Kadeřábek s úchvatnou manželkou Terezou

  Krásná bývalá miss a sportovní moderátorka Tereza Kadeřábková vypadala jako Sněhurka. Šaty jí navrhla návrhářka Petra Brzková a jediné čeho bych se bála (ovšem přítomní pánové jistě kvitovali) by bylo, že se při rychlejším pohybu odhalí poprsí.

 • Alex Král s přítelkyní Markétou 2-

  Talentovaný Alex Král s půvabnou přítelkyní MarkétouTalentovaný Alex Král s půvabnou přítelkyní Markétou

  Sexy blondýnka Markéta jako jediná z přítomných dam zvolila tzv. bandážové šaty, které krásně zformují a vytvarují postavu. Baví mě i jejich délka, jen škoda, že nedoladila zbytek outfitu a make up. Červených tónu bylo nakonec pohromadě až příliš - šaty, rtěnka, lak na nehty i kabelka.

 • Tomáš Vaclík s manželkou Martinou 1

  Nejlepší fotbalista roku 2018 Tomáš Vaclík se svojí třpytivou perlou, sexy manželkou MartinouNejlepší fotbalista roku 2018 Tomáš Vaclík se svojí třpytivou perlou, sexy manželkou Martinou

  Fotbalista roku brankář španělské Sevilly Tomáš Vaclík s manželkou Martinou jsou úplně bez chybičky. Krásná manželka je po jeho boku již téměř 11 let a vypadá čím dál lépe. Mimochodem jejich fotka mě donutila ji sledovat na Instagramu. Šaty jsou samozřejmě za 1, ale úplně nejvíc chválím přirozenou krásu téměř bez make up.

 • Matěj Vydra s přítelkyní Šárkou 1

  Střelec Burnley Matěj Vydra vzal do nádherného Vinohradského divadla krásnou přítelkyni ŠárkuStřelec Burnley Matěj Vydra vzal do nádherného Vinohradského divadla krásnou přítelkyni Šárku

  Když tak sleduji partnerky fotbalových nadějí, říkám si, jestli náhodou neutekly z výlohy s panenkami. Jedna hezčí než druhá a přítelkyně Matěje Vydry se nejvíc líbila mé dceři Zuzance. Prý by chtěla takovou Barbínku. A za mě jen dodatek - sundat náhrdelník a vyměnit psaníčko. Stačí výrazné šaty, třpytivé psaníčko už není potřeba.

 • Patrik Schick s přítelkyní Hankou 1

  Útočník Patrik Schick s krásnou partnerkou HanouÚtočník Patrik Schick s krásnou partnerkou Hanou

  Z fleku by mohli pracovat jako modelové pro přední návrhářské domy. Jen by bylo potřeba outfit trošku doladit. Takže Patriku příště přitáhnout kravatu. Takhle to vypadá, že jí vázal ve fofru těsně před vchodem. Hanička sice připomíná pohádkovou princeznu, ale je poznat, že jí jsou šaty o trošičku větší v oblasti dekoltu a také o malinko delší. Což ale ve finále vlastně vůbec nevadí, protože je prostě kouzelná.

 • Marek Suchý s manželkou Alenou 3

  Elitní český stoper Marek Suchý s manželkou AlenouElitní český stoper Marek Suchý s manželkou Alenou

  Paní Suchá bohužel nezvolila šaty úplně dobře. Vršek a spodek šatů je jak se říká každý pes jiná ves. Kdyby vsadila pouze na vršek a celé šaty byly v černém sametovém stylu s aplikacemi a k tomu psaníčko, bylo by to krásné a elegantní. Také dva řetízky v dekoltu jsou tam navíc.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud