VIP Sport

24. března 2019 • 05:00

Ronaldovo obvinění ze znásilnění má dohru: Juventus musí rušit zápasy!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Cristiano Ronaldo vystřílel Juventusu postup v Lize mistrů, ne všechno kolem něj ale dělá italskému týmu radost. Teď kvůli jeho obvinění ze znásilnění dokonce musel zrušit několik zápasů!Juventus se každoročně účastní letního turnaje v USA. Tentokrát ale musel svou účast zrušit a místo toho přislíbit působení na Champions Cupu v Asii.

Důvod je prostý - Cristiano Ronaldo do Spojených států nemůže! Je tam totiž obviněný ze znásilnění. Hrozí tedy, že by hvězda neskončila na hřišti, ale v poutech. Turínský klub samozřejmě zatčení a vyslýchání svého kanonýra na předsezonním turnaji nechce riskovat, proto se mu při výběru místa podřídil.

Ronalda ze znásilnění obvinila Katherine Mayorgaová, Portugalec se ale brání, že s ním měla sex dobrovolně. Mayorgaová žene Ronalda k soudu a požaduje odškodné ve výši 200 tisíc dolarů (přes 4,5 milionu korun). 375 tisíc dolarů (8,5 milionů korun) prý už od Cristianových advokátů vyinkasovala za mlčenlivost.

V baru panovala ještě dobrá nálada a Američanka Kathryn Mayorgaová tančila před Cristianem Ronaldem
V baru panovala ještě dobrá nálada a Američanka Kathryn Mayorgaová tančila před Cristianem Ronaldem

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud