VIP Sport

26. března 2019 • 20:50

Peklo v NBA: Stodvacetikilový obr si zlomil nohu. Nepochopíte, jak reagoval rozhodčí!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Nevinný útočný doskok a pak… strašidelné křupnutí! Jako kdyby praskla větev. Jenže to byla kost. Kost stodvacetikilového pivota Portlandu Jusufa Nurkiče (24), který se na palubovce doslova svíjel bolestí!Přihlížející byli z hororového okamžiku mimo. Nejvíc rozhodčí, jemuž po strašidelném rupnutí hrůzou vypadla píšťalka z pusy. Když se pak snažil obra z Tuzly překročit, do levačky mu ještě neohrabaně kopl.  

Nurkič, který čekal na první pomoc déle, než by bylo zdrávo, utrpěl otevřenou zlomeninu. Podrobí se operaci a minimálně do konce sezony je vyřazen ze hry.  

Trail Blazers tak během vteřiny přišli o klíčového muže, který v pondělí až do šíleného druhého prodloužení hýřil aktivitou a trápil obranu i útok brooklynských Nets; než ho odvezli do sanitky, zaznamenal dvaatřicet bodů, šestnáct doskoků a pět asistencí. Měl velký podíl na vítězství svého týmu 148:144. „I když jsme uspěli a zajistili si tak účast v play off, není důvod k oslavě,“ řekl hlavní trenér Portlandu Terry Stotts.   

Jusuf Nurkič si v NBA přivodil otřesné zranění. Při doskoku si způsobil otevřenou zlomeninu levé nohy.
Jusuf Nurkič si v NBA přivodil otřesné zranění. Při doskoku si způsobil otevřenou zlomeninu levé nohy.

 

 

 

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud