VIP Sport

9. dubna 2019 • 15:15

Zdrcená Růžičkova Marie. Dojemný vzkaz milovanému tatínkovi do nebe!

Autor: rau
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na stůl dala kytičku, zapálila svíčku a vzpomínala na všechno to krásné, co společně zažili… Manželka chomutovského trenéra Vladimíra Růžičky (55) Marie se v pondělí naposledy rozloučila s milovaným i milujícím tatínkem Pavlem. „V mém srdci zůstaneš navždy živ,“ vzkázala tam nahoru.Spolu se svým Vláďou, který s Piráty pomalu ale jistě míří z extraligového oceánu do prvoligového rybníčku, neprožívají nejšťastnější chvilky. Sportovní strasti jsou ale proti smrti jen titěrnými problémy.

„Nikdy bych netušila, jak moc mi budeš chybět,“ napsala otci prostřednictvím facebooku Marie, která se svým olympijským hrdinou vychovává roční dceru Lejlu. „Jednou jí budu vyprávět, jak moc jsi ji měl rád,“ ujistila Růžičková naposledy milovaného otce a dědečka.

S milenkou Marií Růžička ihned odešel. Soud pokračuje bez něho.
S milenkou Marií Růžička ihned odešel. Soud pokračuje bez něho.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud