VIP Sport

17. dubna 2019 • 16:50

To je dokonalá prdelka! Hvězda Realu Madrid má doma tuhle sexy kočičku

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už deset let patří mezi největší hvězdy Realu Madrid. Francouzský útočník Karim Benzema po odchodu Cristiana Ronalda řádí na hřišti, aby vynahradil gólovou ztrátu po přestupu portugalské ikony do Juventusu. Doma se pak o pohodu Karima stará sexy Cora. Podívejte se na její perfektní křivky.  Na chvilku se od sebe odloučili. Benzema musí plnit klubové povinnosti, a tak Cora Gauthierová letěla s kamarádkami na dovolenou do Mexika. V oblíbeném letovisku Tulum si užívá sluníčka. Radost z relaxace na lehátku ji kazí akorát otravný vítr.

Benzemova krásná Cora na pláži v Mexiku
Benzemova krásná Cora na pláži v Mexiku

Kudrnatá kráska je tak na snímcích z pláže často zakaboněná. To pánům naopak vykouzlila úsměv na tváři, když se předvedla v růžových plavkách, které odhalují nejen její vysportované pozadí. Málokdo by řekl, že Cora má s fotbalistou už dvouletého syna Ibrahima.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud