VIP Sport

17. dubna 2019 • 16:50

To je dokonalá prdelka! Hvězda Realu Madrid má doma tuhle sexy kočičku

###BLOK-TOP-VIDEA###

Už deset let patří mezi největší hvězdy Realu Madrid. Francouzský útočník Karim Benzema po odchodu Cristiana Ronalda řádí na hřišti, aby vynahradil gólovou ztrátu po přestupu portugalské ikony do Juventusu. Doma se pak o pohodu Karima stará sexy Cora. Podívejte se na její perfektní křivky.  Na chvilku se od sebe odloučili. Benzema musí plnit klubové povinnosti, a tak Cora Gauthierová letěla s kamarádkami na dovolenou do Mexika. V oblíbeném letovisku Tulum si užívá sluníčka. Radost z relaxace na lehátku ji kazí akorát otravný vítr.

Benzemova krásná Cora na pláži v Mexiku
Benzemova krásná Cora na pláži v Mexiku

Kudrnatá kráska je tak na snímcích z pláže často zakaboněná. To pánům naopak vykouzlila úsměv na tváři, když se předvedla v růžových plavkách, které odhalují nejen její vysportované pozadí. Málokdo by řekl, že Cora má s fotbalistou už dvouletého syna Ibrahima.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud