VIP Sport

9. května 2019 • 21:00

Kolik vybrala kabina Sparty na rodinu Šurala (†28 )? Přispět můžete i vy!

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pomáhají. Bývalí spoluhráči a kamarádi ze Sparty se v kabině složili na rodinu svého někdejšího kapitána z Letné Josefa Šurala (†28 ), který tragicky zahynul koncem dubna při dopravní nehodě v Turecku. Klub nyní uspořádal další akci na finanční výpomoc pro vdovu Denisu a její dvě dcery Vanesu a Melissu.Aby uctili památku spoluhráče, nastoupili fotbalisté Sparty do domácího ligového zápasu s Baníkem v dresech se jmenovkou Josefa Šurala a číslem 23. Osm speciálních rudých trikotů, podepsaných všemi fotbalisty včetně sportovního ředitele Tomáše Rosického , se nyní draží na webu sportovniaukce.cz. Celá částka z prodeje pak půjde na rodinu zesnulého hráče.

Jeden dres z kolekce si nechali samotní hráči Sparty. Vykoupili ho částkou ve výši 100 tisíc korun, kterou vybrali mezi sebou. Další dva kusy si pak za mimořádné obnosy zakoupili dva partneři fotbalové Sparty. Všechny vybrané peníze poputují na účet vdovy Denisy.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud