VIP Sport

9. května 2019 • 21:00

Kolik vybrala kabina Sparty na rodinu Šurala (†28 )? Přispět můžete i vy!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Pomáhají. Bývalí spoluhráči a kamarádi ze Sparty se v kabině složili na rodinu svého někdejšího kapitána z Letné Josefa Šurala (†28 ), který tragicky zahynul koncem dubna při dopravní nehodě v Turecku. Klub nyní uspořádal další akci na finanční výpomoc pro vdovu Denisu a její dvě dcery Vanesu a Melissu.Aby uctili památku spoluhráče, nastoupili fotbalisté Sparty do domácího ligového zápasu s Baníkem v dresech se jmenovkou Josefa Šurala a číslem 23. Osm speciálních rudých trikotů, podepsaných všemi fotbalisty včetně sportovního ředitele Tomáše Rosického, se nyní draží na webu sportovniaukce.cz. Celá částka z prodeje pak půjde na rodinu zesnulého hráče.

Jeden dres z kolekce si nechali samotní hráči Sparty. Vykoupili ho částkou ve výši 100 tisíc korun, kterou vybrali mezi sebou. Další dva kusy si pak za mimořádné obnosy zakoupili dva partneři fotbalové Sparty. Všechny vybrané peníze poputují na účet vdovy Denisy.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud